---------------------- ---------------------

آرزویی که لیونل مسی برایش گریه میکند

حقایقی عجیبی که مادر مسی درباره فرزندش فاش کرد!
سلیا کوچیتینی، مادر لیونل مسی حقایق عجیبی در مورد فرزندش فاش کرد.

در سالهای اخیر لیونل مسی تحت فشار زیادی به دلیل عدم موفقیت تیم ملی آرژانتین در عرصه ملی قرار گرفته و مادر این فوق ستاره از گریه های فرزندش به این علت صحبت کرد.

سلیا کوچیتینی: هدف لیونل مسی آوردن جام جهانی به خانه است و او بارها و بارها به این دلیل گریه کرده و بیشترین کسی است که آرزو دارد تیم ملی آرژانتین فاتح جام جهانی شود.

وقتی لیونل مورد انتقاد قرار گرفته و برخی مدعی می شوند که او برای تیم ملی با تمام وجود بازی نمی کند ما بسیار ناراحت می شویم و من به عنوان یک مادر غمگین میشوم. خوشبختانه مردم لیونل مسی را بسیار دوست دارند و این موضوع را به او انتقال می دهند که برای پسرم هم ارزش زیادی دارد؛ من نیز به عنوان یک مادر همین کار را می کنم.

در حال حاضر لیونل از همیشه آرام تر و با اعتماد به نفس تر بوده و من نیز بارها از او خواسته ام از لحظات زندگی خود لذت ببرد و از وی می خواهم جوری بازی کند که انگار در محله بچگی خود بازی می کند. خانواده مسی همیشه از او حمایت می کنند.

لئو پسری از سوی خدا، برادر مهربان، پدر خوب و شوهری باور نکردنی است. من ۴ فرزندم را دوست دارم، اما همه کار برای قهرمانی مسی در جام جهانی خواهم کرد.

منبع: ورزش سه

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آرزویی که لیونل مسی برایش گریه میکند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *