---------------------- ---------------------- ---------------------

آموزش حالت مخفی یا روح در ایمو

مسنجر ایمو (Imo Messenger) یکی از محبوبترین مسنجرها برای برقراری تماس صوتی و تصویری است . مزیت این مسنجر این است که شما با یک اینترنت متوسط به راحتی میتوانید یک گفتگوی صوتی و تصویری با دوستان خود داشته باشید.
حالت روح در ایمو
بسیاری از کاربران در هنگام استفاده از مسنجرها ، تمایل دارند تا برخی فعالیتهای آنها مخفی بماند.خوشبختانه در این مسنجر تا حد زیادی میتواند فعالیتها را مخفی کرد که در این مقاله به حالت روح در مسنجر ایمو میپردازیم:
مخفی کردن بازدید در ایمو
برای مخفی کردن بازدید در ایمو باید وارد قسمت تنظیمات ایمو (Settings) در گوشی خود شوید . برای ورود به تنظیمات ایمو در آیفون باید بر روی تصویر پروفایل خود در بالا سمت چپ تپ کنید و در صفحه ای که برای شما باز می شود روی آیکون چرخ دنده در بالا سمت راست صفحه تپ کنید .

مخفی شدن در ایمو در آیفون

ورود به تنظیمات ایمو در آیفون
برای ورود به تنظیمات ایمو در اندروید بر روی آیکون سه خط در پایین سمت چپ تپ کنید و در صفحه ای که باز می شود گزینه Settings را انتخاب کنید . حال مراحل زیر را دنبال کنید :

مخفی شدن در ایمو در آیفون

۱- در صفحه تنظیمات بر روی گزینه Privacy تپ کنید .
مخفی کردن بازدید در ایمو
۲- صفحه ای برای شما باز می شود که شامل چهار گزینه است . بر روی گزینه Last seen تپ کنید . در این بخش می توانید تعیین کنید که چه کسانی آخرین بازدید شما را ببینند:

مخفی شدن در ایمو در آیفون

 

Everyone : همه ی افراد آخرین بازدید شما را میبینند.
My contacts : تنها مخاطبین شما آخرین بازدید را میبینند.
Nobody : هیچ کس آخرین بازدید شما را نبیند . اگر شما قصد مخفی شدن در ایمو را دارید با انتخاب این گزینه در این بخش می توانید از دید سایرین مخفی شوید .

منبع:سایت هیواتک

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آموزش حالت مخفی یا روح در ایمو”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *