---------------------- ---------------------- ---------------------

آموزش نقاشی روی دیوار و وسایل با طرح چرم

نقاشی طرح چرم یکی از سبک های رایج در دکوراسیون داخلی و لوازم منزل به شمار می آید.علاقه مندان زیادی به دنبال این هستند که ترفند های استفاده از این سبک را یاد بگیرند .در این مطلب به آموزش ایجاد این طرح بر روی دیوار و لوازم منزل می پردازیم . با مجله قو همراه باشید .

در این رنگ ابتدا یک پس زمینه قهوه ای کمرنگ بر روی کار با پیستوله می زنیم و بعد یک رنگ قهوه ای روغنی پر رنگ یا سوخته را با پنبه روی تمام سطح کار می زنیم برای باز شدن رنگ و ایجاد طرح چرم پنبه را به بنزین آغشته کرده و به صورت ضربه ای آرام آرام بر روی تمام کار می زنیم. برای شروع و آزمایش می توانید این سبک از کار را بر روی تکه ای چوب پیاده کنید تا در صورت ایجاد هرگونه مشکلی ، لوازم شما خراب نشود .

روش نقاشی دیوار به شکل چرم

در روش دیگری هم می توانید پس از پاشیدن رنگ با پیستوله، رنگ قهوه ای را با قلمو ۵ سانتی روی سطح کار بکشید و به وسیله تکه های چرم به آرامی بر روی سطح رنگ شده ضربه بزنید.

برای ساخت تکه های چرم میتوانید لاستیک تیوپ را به صورت رشته ای(۳ در ۱) ببرید و آنها را در کنار یکدیگر به صورت دسته ای ببندید تا به صورت نامنظم یک شکل استوانه ای به خود بگیرد.

به اندازه ی ۱٫۵ سانتیمتر لاستیک ها را آزاد بگذارید و مابقی را ببندید(با سیم یا چسب نواری).حالا میتوانید با ضربه زدن به سطح رنگ شده نقش چرمی را ایجاد کنید.

اینکه شما از چه طرحی لذت ببرید ، کاملا سلیقه ای است به همین خاطر تعداد ضربه ها و تراکم آن بستگی به دید شما نسبت به طرح دارد .

منبع:آی چوب

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آموزش نقاشی روی دیوار و وسایل با طرح چرم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *