---------------------- ---------------------- ---------------------

احتمالاً ۳۰ مرداد ماه اندروید O از راه می‌رسد

هنوزهم گزارش‌ها از زمان عرضه اندروید O چندان دقیق نیستند. با این حال به نظر می‌رسد که گوگل تصمیم دارد در ماه آگوست این نسخه از سیستم عامل اندروید را به شکل نهایی شده به دست کاربران برساند اما هنوز هم معلوم نیست که غول جستجو دقیقاً در چه روز قصد انجام چنین کاری را دارد.

«دیوید روداک» از وب سایت «اندروید پلیس» می‌نویسد که با توجه به اطلاعاتی قابل استنادی که از داخل شرکت گوگل به دست آورده، اینگونه به نظر می‌رسد که غول جستجو تصمیم دارد در روز ۲۱ آگوست – ۳۰ مرداد نام نهایی اندروید O را بیان کند.

نسخه ی جدید اندروید

این در حالیست که «اوان بلس»، خبر می‌دهد که اندروید O نیز در همان حوالی ۲۱ آگوست و در همان هفته پس از آن روز (۲۱ آگوست دوشنبه و اولین روز کاری هفته است) عرضه خواهد شد. در هر صورت می دانیم که احتمالاً در اواخر مرداد ماه تا اوایل شهریور ماه، گوگل می‌خواهد اندروید O را معرفی کند. اما سوال مهم تر اینجاست که چه کاربرانی آن را دریافت خواهند کرد؟ احتمالاً خودتان پاسخ را می‌دانید: کاربران پیکسل و نکسوس که درصد بسیار کوچکی از اکوسیستم اندروید را تشکیل می‌دهند.

با این حال روند عرضه نسخه‌های جدید اندروید از سوی شرکت‌های تولید کننده موبایل نیز در سال‌های اخیر افزایش کمی داشته و باید انتظار داشت تا چند ماه پس از عرضه، بیشتر پرچمداران سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۶ به اندروید نسخه ۸ اندروید آپدیت شوند.

منبع:دیجیاتو

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “احتمالاً ۳۰ مرداد ماه اندروید O از راه می‌رسد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *