---------------------- ---------------------

از بین رفتن صورت دختر بدشانس تایلندی با خطای پزشکی

اشتباهات پزشکی همیشه دردناک است زیرا بیمار برای بهبود نزد پزشک میرود اما نه تنها خوب نمیشود بلکه مشکلات بیشتری را هم متحمل خواهد شد.اشتباه پزشکی که در زیر مشاهده میکنید شاید یک از بدترین اشتباهات در چند سال اخیر باشد.

دختر جوانی که چهره اش با اشتباه پزشکی نابود شد

دختر جوان برای درمان یک زخم کوچک به مراجعه مراجعه کرد که پزشک داروی اشتباه را به وی تزریق نمود و باعث شد که صورت این دختر پر از زخم های وحشتناک و پوست صورتش تکه تکه شود.

برای درمان زخم کوچک این دختر جوان نیاز به تزریق یک داروی ساده بود که با حادثه ای وحشتناک روبرو شد.

اوراتایی دختر جوان بدشانس

“اوراتایی” دختر جوان اهل تایلند براثر حساسیت دارویی دچار عوارض شدید پوستی شد ، وضعیت او بعد از گسترده شدن این آلرژی به قدری وخیم شد که پوست صورت او تقریبا به طور کامل تخریب شد.

دختر جوانی که پوست صورتش کنده شد

این دختر جوان تایلندی می گوید:وضعیت روحی و جسمی خوبی ندارم ، یک روز به دلیل زخمی کوچک به پزشک مراجعه کردم و او تزریقی برای درمان ان تجویز کرد ولی همه چیز بدتر شد من نمی دانستم که با یک تزریق به جای درمان به این وضعیت دچار خواهم شد ، نه تنها زخم کوچک کنار دهانم درمان نشد بلکه در کمتر از چند روز صورتم پر از زخم شد ، پوست صورت و موهایم شروع به ریختن کرد تا اینکه به این وضعیت درامدم.

وی در ادامه می گوید :بعد از تزریق یک روز متوجه شدم که زخم کوچک خیلی سریع رشد کرد و به جاهای دیگر صورتم نیز کشیده شد. او که تصور می کرد این زخم به راحتی با نسخه ی پزشک قابل درمان است در عرض چند روز تمام صورتش را پوشیده از زخم دید.

اشتباه پزشکی صورت دختر تایلندی را از بین برد

“اوتایی” به کلینیک تخصصی نزدیک محل زندگی اش ر “اودان تانای” تایلند رفت تا تحت درمان قرار گیرد اما همه چیز خراب تر شد. رشد و عمق این زخم ها در حد زیادی پوست صورت او را از بین برده است و عوارض دیگری مثل ریزش مو و کم شدن بینایی را نیز به همراه داشت. در حال حاضر یک راهبه برای پرستاری از این بیمار آمده است.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “از بین رفتن صورت دختر بدشانس تایلندی با خطای پزشکی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *