---------------------- ---------------------- ---------------------

اسپیکرهای بی سیم و ضد آب GODUO

بلندگوهای KNZ GoDuo با استفاده از آخرین فن آوری بلوتوث به راحتی قابل تنظیم هستند تا تجربه ای صوتی و مطلوب و راحت را در اختیار کاربر قرار دهند.کانالهای چپ و راست این بلنگو از هم جدا میشود تا جلوه های صوتی را تقویت کنند.
هر بلنگو قابلیت اجاد صدایی بلندتر از بلنگوهای قابل حمل موجود در بازار را دارد.خروجی ۵ وات و ساب ووفر داخلی در هر اسپیکر باس را تقویت کرده و تجربه ای خارق العاده را برای کاربر ایجاد میکند.

کیفیت صدای عالی
اسپیکرهای KNZ GoDuo نه تنها توسط مدیر یک شرکت صوتی برجسته تنظیم شده اند بلکه در آزمایشگاه های یک شرکت معتبر در بالاترین سطح بررسی میشوند.
اسپیکرهای ضد آب
اسپیکرهای KNZ GoDuo با یک محفظه ی شفاف و ضد آب پوشانده و به خوبی مهر و موم شده اند.این بلندگوها در زیر آب آسیب نمیبینند و طوری ساخته شده اند که عوامل طبیعی مانند برف و باران به آن آسیب نرساند.
ایده عال برای خارج از منزل
اسپیکرهای KNZ GoDuo از پلی کربنات مخصوص و آلیاژهای فلزی ساخته شده است که حتی اسپیکرها به صورت مستقل میتوانند در مقابل تاثیرات فضای باز مقاومت کنند.
همچنین کاور مخصوص به عنوان یک محافظ اسپیکرها را در مقابل شوک و ضربه حفظ میکند.این اسپیکرها انتخابی هوشمندانه برای فضای باز هستند.
حمل آسان در همه جا
کیف حمل بلندگوهای KNZ GoDuo به گونه ای طراحی شده است که در نگهدارنده بطری آب دوچرخه قرار گیرد. همچنین با طراحی حلقه ی آویز ، بلندگوها را می توان به راحتی به کوله پشتی یا دسته ی دوچرخه یا هرجای دیگری وصل کرد.

اسپیکر جدید مغناطیسی و قابل حمل

طراحی غیرسنتی
بلندگوهای KNZ GoDuo برنده جایزه طراحی iF 2018 شدند. طراحی این بلندگوها از طراحی معمول و سنتی دیگر اسپیکرهای قابل حمل فراتر رفته است.
این بلندگوها یک روش جدید را برای شنیدن موسیقی با کیفیت به کاربر ارائه میدهند.بلندگوهای GoDuo با طراحی مغناطیسی نوآورانه می توانند به هر سطح فولادی یا آهنی مانند قفسه ها ، جداول ، درب یخچال شما و موارد دیگر وصل شوند.این پایه های مغناطیسی نحوه لذت بردن از موسیقی شما را تغییر خواهد داد!
این اسپیکرها در دو رنگ شفاف و دودی و کاور آن در رنگهای خاکستری، قرمز و سیاه ارائه شده است.

اسپیکر جدید مغناطیسی و قابل حمل

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اسپیکرهای بی سیم و ضد آب GODUO”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *