---------------------- ---------------------

افشاگری در استقلال و رو شدن دست خیلی ها

اتفاقاتی که در ماه‌ های اخیر استقلال را به آخر جدول کشانده بود با افشاگری سرمربی، اعضای هیات مدیره و بازیکن این تیم وارد مرحله جدیدی از بحران خودساخته شد.

به گزارش مجله قو، درحالی که از اول فصل اتفاقات بسیاری بدنه استقلال را آزار می داد و مسائل فنی را تحت تاثیر قرارداده بود، شکست برابر پارس جنوبی و برگزاری جلسه هیات مدیره این باشگاه پرطرفدار را وارد مرحله جدیدی کرد که به نظر می رسد در روزهای آینده حوادث دیگری را هم رقم بزند.

مدیرعامل باشگاه استقلال، سیدرضا افتخاری که برای حضور در برنامه نود مردد بود و می دانست پس پرده چه خبر است، بالاخره با اصرارهای عادل فردوسی پور با تاخیری زیاد خود را به استودیو پخش این برنامه رساند و تلاش کرد همه چیز را آرام جلوه دهد.

ولی روی خط آمدن علیرضا منصوریان و صحبت هایی که او مطرح کرد کلید آشفگتی و افشاگری در باشگاه استقلال را زد. ملکی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال هم دست به افشاگری علیه برخی بازیکنان این تیم زد و مواضع منصوریان و افتخاری در مورد رحمتی را برملا کرد.

وضعیت آشفته ی تیم استقلال

کنار گذاشتن مجتبی جباری و سیدمهدی رحمتی مهمترین موضوع این بحث بود که هر یک از طرفین سعی می کردند تقصیر را به گردن دیگری بیندازند. ملکی از خندیدن رحمتی هنگام گل شدن پنالتی پارس جنوبی گفت و دروازه بان استقلال روی خط آمد و صحبت عضو هیات مدیره را تکذیب کرد.

افتخاری تلاش می کرد اوضاع را آرام کند اما وضعیت بحرانی استقلال بدتر از آن بود که کسی بخواهد ساکت بماند. ملکی کار را به اظهار نظر منصوریان در مورد نخواستن رحمتی کشاند و سرمربی استقلال اظهاراتش را تکذیب کرد.

جنجال اصلی آنجا شکل گرفت که ملکی اعلام کرد منصوریان در نشست با اعضای هیات مدیره عنوان کرده رحمتی به هنگام گل شدن پنالتی تیم پارس جنوبی خندیده است. این اظهار نظر علیرضا منصوریان را به واکنش نشان داد و بارها جان پسر افتخاری را قسم داد که مدیرعامل استقلال به این موضوع واکنش نشان دهد.

در پایان هم افتخاری تایید کرد که منصوریان چنین جمله ای بر زبان نیاورده و ملکی به نقل از شخص دیگری اعلام کرده که عکس هایی وجود دارد که رحمتی بعد از شکست استقلال خندیده است.

افشاگری هایی که در این برنامه رخ داد اوضاع یکی از پرطرفدارترین تیم های ایران را «فاجعه» نشان داد. جایی که هیچ یک از اعضا حاضر به تحمل کردن دیگری نبود و هر کدام تلاش می کردند در افشاگری علیه دیگری سبقت بگیرد.

معلوم نیست اعضای هیات مدیره چگونه و چطور دور هم جمع می شدند و بر سر چه مسائلی صحبت می کردند که حتی در مورد کوچکترین مسائل باشگاه هم به تفاهم نرسیده اند. با شرایطی که برای استقلال رقم خورد به نظر می رسد در روزهای آینده اتفاقات جدیدی در این تیم رخ خواهد داد که دامنه اش به تیم هم خواهد رسید و اوضاع آبی ها قرمزتر از قبل خواهد شد.

منبع:مهر

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “افشاگری در استقلال و رو شدن دست خیلی ها”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *