---------------------- ---------------------

امنیت و انعطاف پذیری بیشتر در خانه های هوشمند توسط nest

دو محصول “زنگ در ویدئویی”(Nest Hello video doorbell) و قفل استوانه ای دیجیتال ( Nest x Yale Lock ) توسط کمپانی نست در هفته ی گذشته معرفی شدند. این کمپانی اعلام کرده است که در آخرین مدل این محصولات جدیدتریتن سنسور دماسنج خود را به کار برده است.

مالکانی که از Nest Hello video doorbell استفاده میکنند میتوانند از اپلیکیشن نست که برای اندروید و ios طراحی شده است برای دیدن و صحبت کردن با افراد بدون باز کردن درب خود استفاده نمایند.قفل x Yale نیز یک قفل نفوذناپذیر ضد ظربه و بدون کلید است که به اپلیکیشن نست متصل میشود و به کاربران این اجازه را میدهد که هر نقطه ای در را قفل یا قفل درب را باز کنند.

سنسور دما با ترموستات هوشمند Nest برای کنترل دمای منطقه در مجاورت دستگاه کاربرد دارد.

Nest Hello video doorbell در سایت نست و سایتهای دیگر به قیمت ۲۹۹ دلار به فروش میرسد.Nest x Yale Lock نیز در سایت نست به قیمت ۲۷۷ دلار به فروش میرسد.برای اتصال این قفل به وای فای شما احتیاج بهNest Connect یا Nest Guard دارید که در جعبه ی محصول برای شما ارسال میشود.هر سنسور دما نیز ۳۹ دلار قیمت گذاری شده است که سه بسته برای پیش سفارش به قیمت ۹۹ دلار میباشد.
مشخصات Nest Hello video doorbell
زنگ در نست دارای یک دوربین اچ دی با میدان دید ۱۶۰ درجه ای به نسبت تصویر ۳:۴ و تصویربرداری HDR و قابلیت دید در شب را نیز دارد.قابلیتهای اچ دی تالک و گوش دادن آن به صاحبان منازل حتی زمانهایی که در خانه نیستند امکان پاسخ را میدهد.اگر گزینه ی اکو در دستگاه غیر فعال شود کیفیت صدا بالاتر میرود.این دستگاه همچنین دارای پاسخ های از قبل ضبط شده نیز میباشد.دستگاه همیشه روشن است و حتی زمانی که مهمان ها زنگ نمیزنند به صاحب خانه هشدار میدهد.

تصویر نست hello

Nest Hello از WiFi 802.11 استفاده میکند و برای امنیت از رمزنگاری AES 128 بیتی با TLS / SSL استفاده می کند و همچنین دارای احراز هویت دو مرحله ای میباشد.اتصال دستگاه به Nest Aware امکان ضبط پیوسته ویدئو تا ۳۰ روز را فراهم میکند و کاربران میتوانند هر قسمت ویدئو را که میخواهند اسکن کنند.

Nest Hello با دستگاه های Google Home کار می کند تا اعلام کند آیا کسی نزدیک درب هست یا نه.این امر نیاز به سیم کشی و یک صدا سنج و همچنین مبدل مناسب نیاز دارد.نست توصیه میکند یک نصاب حرفه ای این کار را انجام دهد.

مشخصات و ویژگی های Nest x Yale Lock
قفل نست می تواند تا ۲۵۰ رمز عبور داشته باشد که صاحبخانه ها می توانند به جای یک کلید یک رمز عبور در اختیار افرادی خانواده قرار دهند.صاحب خانه ها می توانند رمزهای عبور و برنامه ها را برای مهمان ها و هر شخص دیگری که نیاز به دسترسی محدود دارند ایجاد کنند.آنها میتوانند دستگاه را زمانی که از خانه دور هستند هم قفل کنند و نظارت کنند چه کسی و چه زمانی وارد خانه میشود.مالکها از اپلیکیشن Nest برای قفل کردن یا بازکردن قفل درب از راه دور استفاده می کنند، یا بررسی میکنند که درب قفل است یا نه.

تصویر نست X

با این حال، Nest x Yale Lock با گوگل سازگاری دارد و به نظر نمی رسد که با هیچ سیستم دیگری کار کند.این درحالی است که برندهایی مثل Schlage و Kwikset مبتنی بر استانداردها و کار با ADT، آمازون و دیگران هستند.

کمپانی نست در خانه ها

این محصولات توانایی زنده نمودن ثروت شرکت نست را دارند.این شرکت ۷ ساله است اما تردیدهای زیادی برای بقای آن وجود داردبه عقیده ی .تحلیلگر ری وانگ این هرج و مرج از زمانی اتفاق افتاده که گوگل مالک نست شده است.

 

ترجمه و گردآوری:مجله اینترنتی قو

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “امنیت و انعطاف پذیری بیشتر در خانه های هوشمند توسط nest”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *