---------------------- ---------------------

اینترنت مخابرات هر گیگ کمتر از هزار تومان

شرکت مخابرات با اعلام بسته های جدید اینترنتی(adsl) کار را برای مشترکان راحت نموده است.مشترکان مخابرات میتوانند به آسانی از طریق اینترنت یا تماس با ۲۰۲۰ نسبت به انتخاب بسته ی مورد نظر خود اقدام نمایند.
ثبت نام اینترنت مخابرات:
مشترکان اینترنت مخابرات از ۲ طریق میتوانند نسبت به خرید اقدام کنند:
*تماس با سامانه ۲۰۲۰: پس از تماس و ثبت نام اولیه به همراه مدارک معتبر به مرکز مخابراتی مربوط، مراجعه شود.
*به صورت اینترنتی: پس از ثبت نام اینترنتی به همراه مدارک معتبر به مرکز مخابراتی مربوط، مراجعه شود.
*مراجعه به مرکز مخابراتی: در این حالت حضور شخص مالک یا قائم مقام قانونی وی به همراه مدارک شناسایی معتبر در مرکز ضروری است. پس از تکمیل فرم درخواست دایری، در صورت پرداخت آخرین صورتحساب صادره تلفن ثابت، نسبت به دایری ADSL اقدام می شود.
توجه داشته باشید که ارائه ی مدارک تنها زمانی لازم است که برای بار اول اقدام به خرید اینترنت میکنید و اگر سرویس های قدیمی اینترنت مخابرات بر روی خط تلفن شما فعال است و قصد تغییر آن به سرویس های جدید را دارید میتوانید با ۲۰۲۰همان خطی که سرویس اینترنت روی آن فعال است با ۲۰۲۰ تماس بگیرید و درخواست تغییر سرویس را دهید.معمولا طی ۲ روز کاری تغییر سرویس شما انجام میشود.
روش پرداخت هزینه ی اینترنت مخابرات:
شما میتوانید به دو روش هزینه ی اینترنت مخابرات را پرداخت کنید:
+ شیوه پس پرداخت (Post Paid) که مشترک هزینه سرویس را بر روی قبض تلفن خود پرداخت می نماید.
+ شیوه پیش پرداخت (Pre Paid) که مشترک هنگام ثبت نام سرویس، هزینه خدمات را پرداخت می نماید.در صورت درخواست محصولات به صورت پیش پرداخت (Prepaid)، هزینه مربوط پس از فعال سازی سرویس توسط مشترک و به صورت اینترنتی، پرداخت می شود.
تعرفه ی جدید اینترنت مخابرات:
در جدول زیر مقدار آستانه(fup) ترافیک مصرفی شماست که با توجه به این مقدار باید سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید.همانطور که میبینید در جدول یک آستانه بر اساس ترافیک داخلی و یک آستانه بر اساس ترافیک بین الملل وجود دارد.برای انتخاب سرویس این مقادیر را در نظر بگیرید به عنوان مثال اگر شما بیشتر از سایت ها یا اپلیکیشن های غیر ایرانی مانند اینستاگرام یا تلگرام استفاده میکنید سرویسی با ترافیک بین الملل بالاتر را انتخاب کنید.
توجه داشته باشید که قیمتها بدون در نظر گرفتن مالیات بوده و مالیات ۹ درصدی بر این مبالغ افزوده خواهد شد.

جدیدترین تعرفه ی اینترنت مخابرات

خرید حجم اضافه :
شرکت مخابرات برای مشترکانی که حجم مصرفی آنها بیشتر از مقدار خریداری شده است بسته های حجمی آزاد در نظر گرفته است.در هنگام فعال سازی سرویس از طریق ۲۰۲۰ از شما سوال میشود که آیا مایل به استفاده از حجم آزاد در صورت اتمام حجم سرویس خود هستید.در صورتی که شما مایل به استفاده از حجم آزاد نباشید بعد از اتمام ترافیک سرویس خریداری شده اینترنت شما به سرعت ۱۲۸ کیلوبیت تغییر میکند.در صورت مراجعه ی حضوری در فرم ثبت نام نیز این سوال از شما پرسیده خواهد شد.
مدارک مورد نیاز برای ثبت نام اینترنت مخابرات:
اشخاص حقیقی
+ مالک تلفن: اصل شناسنامه، کارت ملی عکس دار، کپی آن ها، آخرین قبض پرداختی.
+ مستاجر: ارایه اجاره نامه معتبر و یک کپی از آن که حداقل چهارماه از اعتبار آن باقی باشد، شماره تلفن مربوط در آن ذکر شده باشد و نام مالک تلفن در اجاره نامه ذکر شده باشد، آخرین قبض پرداختی
توجه:در صورتی که مستاجرین از سرویس پیش پرداخت استفاده نمایند، نیازی به ارایه اجاره نامه رسمی ندارند و نیازی نیست که خط به نام شخص وی باشد.
اشخاص حقوقی خصوصی:
اساسنامه ، آگهی آخرین تغییرات شرکت مندرج در روزنامه رسمی، گواهی ثبت شرکت و کپی از آن، آگهی آخرین تغییرات شرکت و صاحبان امضاء مجاز، معرفی نماینده شرکت متقاضی، کد اقتصادی یا شناسه ملی، آخرین قبض پرداختی و معرفی نامه متقاضی که ممهور به مهر شرکت و به امضای صاحبان امضا رسیده باشد.
اشخاص حقوقی دولتی:

تقاضای سازمان مربوط با امضای بالاترین مقام، معرفی نامه با امضای بالاترین مقام سازمان و تاییدیه حراست سازمان
برای کسب راهنمایی و دریافت پشتیبانی، سامانه ۲۰۲۰ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی است.
در صورت داشتن سوال یا دریافت پشتیبانی شماره ی ۲۰۲۰ به صورت شبانه روزی پاسخگو بوده و همچنین ثبت خرابی از طریق شماره تلفن ۲۰۱۰ برای مشتریان خانگی و تجاری ADSL ،به صورت شبانه روزی و در تمام طول هفته امکان پذیر است.
توضیحات:
در صورت اتمام ترافیک، استفاده از ترافیک با سرعت تعیین شده در مصوبه ۲۶۶ سازمان(۱۲۸ کیلوبیت)ادامه خواهد داشت.
در صورت خرید بسته توسط مشتری سرعت به وضعیت اولیه بر میگردد.
در صورت خرید حجم آزاد مانده ی آن به دور بعد منتقل شده اما مانده ی حجم آستانه به دور بعد منتقل نمیشود.

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اینترنت مخابرات هر گیگ کمتر از هزار تومان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *