---------------------- ---------------------

ایوانکا ترامپ چگونه محبوب چینی ها شد+عکس

ایوانکا ترامپ دختر چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا و غول املاک و مستغلات دونالد ترامپ و زن اول او ، مدل سابق ایوانا ترامپ ، است. او در دولت پدرش به عنوان بانوی اول نقش ایفا می‌کند.
دیلی میل : شاید دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در کشور خود هم محبوبیت نداشته باشد؛ اما ایوانکا ترامپ دختر وی در کشور چین طرفداران زیادی را به سمت خودش جذب کرده است!!!
ایوانکا ترامپ/مجله سرگرمی و خبری قو

ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا

یک سایت کشور چین با نام ویبو که شباهت های زیادی با شبکه اجتماعی توییتر دارد حتی صفحه ای به نام الهه ایوانکا برای دختر رئیس جمهور آمریکا ساخته است که طرفداران زیادی به خود اختصاص داده. گزارشها حاکی از این است که بیشتر کاربران این وبسایت چینی علاقه زیادی به ایوانکا ترامپ دارند.
استاد یکی از دانشگاه های شهر پکن گفته است بیشتر محبوبیت ایوانکا ترامپ برای این است که مردم فکر می کنند او یکی از حامیان کشور چین است. بیشتر مردم او را بخاطر رفتار دوستانه اش با مردم چین ستایش می کنند. ایوانکا مانند یک پل مهم در روابط چین و آمریکا عمل می‌کند.
این استاد چینی همچنین به ویدئویی اشاره کرد که در آن آرابلا کوشنر دختر ایوانکا ترامپ برای خوشامدگویی به رئیس جمهور چین یک شعر به زبان چینی برای او خواند.
شی جین پینگ در روزهای شش و هفت آوریل با دونالد ترامپ در استراحتگاه مارالاگو در فلوریدا دیدار کرد. این نخستین دیدار رئیس جمهور چین و دونالد ترامپ بوده است.
منبع:خبرنگاران جوان

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ایوانکا ترامپ چگونه محبوب چینی ها شد+عکس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *