---------------------- ---------------------- ---------------------

با این روش دندان خود را سفید کنید

این روزها روی قفسه های فروشگاه ها محصولات شیمیایی بسیاری برای سفید کردن دندانها وجود دارد. مشکل این محصولات این است که مواد شیمیایی داخل آنها میتواند برای سلامت دندان ها مضر باشد و در نهایت منجر به از بین رفتن جدار محافظ دندان ها یا همان مینای دندان شود. حتی جرم گیری حرفه توسط دندان پزشک ها هم دردناک هست و هم روش هایی که استفاده می کنند به هیچ عنوان طبیعی نیست. برای همین بهتر است که درمان با مواد طبیعی را در اولویت قرار دهید و اینکه چطور این کار رو میتوانید در خانه انجام بدهید را در این مطلب یاد بگیرید.

استفاده از جوش شیرین و آب لیمو برای سفید کردن دندان ها

با استفاده از دو ماده ساده میتوانید در خانه دندان های خود را سفید کنید. تنها چیزی که احتیاج دارید، یک مسواک، جوش شیرین و آب لیمو هست. با این مسواک کردن، جرم های روی دندان ها از بین رفته و لبخند درخشان تری خواهید داشت. این کار رو هفته ای یک بار انجام بدهید:

مسواک تمیز
یک قاشق جوش شیرین
آب نصف یک لیموی تازه

بهترین روش سفید کردن دندانها

شیوه سفید کردن دندان با آب لیمو و جوش شیرین

یک قاشق غذاخوری جوش شیرین را داخل یک کاسه بریزید و آب نصف یک لیمو را به آن اضافه کنید.
این ترکیب کمی می جوشد و این به خاطر واکنش جوش شیرین با اسید سیتریک درون لیمو است.
وقتی جوشیدن ترکیب تمام شد، مسواک را بردارید و ترکیب را با آن هم بزنید، تا جایی که یک خمیر غلیظ به دست بیاید. اگه خمیر خیلی شل بود میتوانید جوش شیرین بیشتری اضافه کنید تا به حالت دلخواه برسید.
بعد خمیر را روی مسواک بزنید و دندان ها را کامل و با حوصله مسواک کنید، دقیقا همانطور که هر شب مسواک میزنید.حالا دهان را با آب زیاد بشویید.

نکات مهم و قابل توجه

چنانچه برای اولین بار از این روش استفاده کردید و دچار حساسیت دندانی شدید دیگر آن را امتحان نکنید.
این روش طبیعی برای سفید کردن نباید بیشتر از یک بار در هفته انجام شود تا هم لایه محافظ دندان از بین نرود و هم لبخند سفید تر و زیباتری داشته باشید.
بهتر است اولین بار که این روش رو امتحان می کنید از یک مسواک تازه و نو استفاده کنید و بعدا این مسواک رو برای همین کار اختصاص بدهید. به زبان دیگر، مسواک روزمره ی خود را برای این کار استفاده نکنید.
این روش برای افرادی که تحت درمان ارتودنسی هستند مناسب نیست، چرا که مواد به طور متوازن روی دندان ها پخش نمیشود و بعد از برداشتن ارتودنسی ممکن است تفاوت رنگ مشاهده بشود.امکان دارد مزه این خمیر سفید کننده براتون عجیب به نظر بیاید، مطمئن باشید که مقداری که برای سفید کردن دندان ها مصرف می کنید کاملا بی خطر و بدون مسمویت است (در صورتی که به طور اتفاقی قورت داده باشید).
بعد از یک ماه مصرف (۴ بار مصرف درمانی ) باید تغییرات در رنگ دندانها را مشاهده کنید.

منبع:دونفره

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “با این روش دندان خود را سفید کنید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *