---------------------- ---------------------

بیوگرافی اویکو کارایل + عکسهای جدید

اویکو کارایل به ترکی Öykü Karayel در ۱ ژانویه ۱۹۹۰، در استانبول بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون اهل ترکیه است.

اویکو کارایل در استانبول در سال ۱۹۹۰ متولد شد، او فارغ التحصیل از دبیرستان دخترانه Çemberlitaş است. پس از یک آموزش کوتاه در تئاتر در سال ۲۰۰۷، وارد دانشگاه دولتی هنر و تئاتر استانبول شد.

عکس جدید اویکو کارایل

اویکو کارایل در حالی که دانشجو بود کار بازیگری را در کنار تحصیلش انجام می‌داد با این حال بازی در یک فیلم سینمایی و همچنین چهار سریال را در کارنامه خود ثبت کرد. البته این‌ها کارهایی است که به موفقیت دست یافته و اصطلاحاً کارهای حرفه‌ای وی به حساب می‌آیند. ایکو کارایل در سال ۲۰۱۱ موفق شد برای بازی در (چیزهای خوب برای مهمانی) دو جایزه استعدادهای درخشان جوان و جایزه ویژه افسس را از آن خود کند.

عکس بازیگر جمره چاپاک در سریال کوزی گونی

در بین سریال‌های او نیز بازی در سریال «کارا پارا آشک» یا همان لطیفه و همچنین نقش جمره در سریال «کوزی گونی» شاخص تر از کارهای دیگرش بوده است.

ایکو کارایل بازیگر جوان سینما و تلویزیون ترکیه در ایران به خاطر بازی نقش جمره در کنار کیوانچ تاتلیتوغ در سریال کوزی گونی شناخته میشود.او هم اکنون در سریال ضربان قلب (Kalp Atisi) مشغول ایفای نقش می باشد.وی به خاطر بازی در سریال ضربان قلب موفق به دریافت جایزه بهترین زوج تلویزیونی از نگاه مردم به همراه گوکان آلکان در جشنواره پروانه طلایی ۲۰۱۷ شد.وی در این جشنواره که مهم ترین جشنواره تلویزیونی ترکیه نیز محسوب می شود در بخش بهترین بازیگر زن نیز کاندیدا بود که آسلی انور موفق به دریافت آن شد.

عکس بازیگر نقش پلین در سریال لطیفه

او در سریالهای کوزی گونی (۲۰۱۱) در نقش جمره چایاک، کارا پارا اشک (لطیفه)(۲۰۱۵-۲۰۱۴) در نقش ایپک، ماه پیکر (۲۰۱۶) در نقش دلریا سلطان و ضربان قلب(۲۰۱۷-۲۰۱۸) در نقش دکتر ایلول اردم حضور داشته است.

عکسهای جدید اویکو کارایل

اویکو کارایل در فیلم های سینمایی بولنتی(۲۰۱۵) در نقش آسلی، گرد و غبار(۲۰۱۵) در نقش آزرا و یک چیز به درد بخور(۲۰۱۶) در نقش جانان حضور داشته است.

عکس بازیگر زن ترکیه

وی همچنین در تئاتر چیزهای خوب برای مهمانی(۲۰۱۱) در نقش عایشه بازی درخشانی از خود به نمایش گذاشته است.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بیوگرافی اویکو کارایل + عکسهای جدید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *