----------------------

بیوگرافی و عکسهای جدید “طناز طباطبایی”

طناز طباطبایی ۲۰ اردیبهشت ۱۳۶۲ در تهران متولد شد. وی بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایران است. او فارغ‌التحصیل کارشناسی کارگردانی تئاتر میباشد.

عکسهای جدید طناز طباطبایی

فعالیت های هنری و زندگینامه

او یک خواهر بزرگ تر از خودش دارد که به خواهرش خیلی علاقه مند هست. مجرد است و کارگردانی تئاتر خوانده. با موسیقی آشناست و گیتار میزند، همچنین پدرش نیز در زمینه موسیقی فعالیت دارد. مدتی نقاشی هم میکرد. علاوه بر بازیگری پیش پدر خود کار بازرگانی را دنبال میکند.

طناز طباطبایی با ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی میوه ممنوعه که جز نقش‌های اصلی فیلم بود مطرح شد و توانایی‌هایش را نشان داد.

طناز طباطبایی از سال ۱۳۸۰ وارد عرصه بازیگری شد و در کلاس‌های آزاد بازیگری هیوا فیلم توانست دوره بازیگری را طی کند. پس از یک ماه برای بازی در مجموعهٔ جوانی انتخاب شد. اما اولین فیلم سینمایی او دیشب باباتو دیدم آیدا به کارگردانی رسول صدر عاملی بود که در فیلم به اسم خودش اولین حضورش را در فیلم‌های سینمایی رقم زد.به جز بازیگری در عرصه‌های دیگر از جمله موسیقی و نقاشی هم فعالیت داشته است.

در سال ۱۳۸۸ جایزهٔ بهترین بازیگر نقش مکمل زن را برای فیلم صداها از آن خود کرد. در فیلم مرهم به بهترین نحو توانایی‌های خودش را نشان داد.

در سال ۱۳۸۹ همزمان بر سر دو فیلم توقیف شده گزارش یک جشن به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا و پریناز حاضر شد.

مدل لباس طناز طباطبایی

تصاویر اینستاگرام طناز طباطبایی

ازدواج طناز طباطبایی

وقتی از طناز طباطبایی در مورد ازدواج و بچه دار شدن سوال شد در پاسخ گفت: «نه اینکه بعدتر، اصلا هیچ وقت به آن فکر هم نمی کنم، هرگز. عشق مادر و فرزندی و عشق به خانواده، عشقی طبیعی و در نهاد بشر است اما چیزی که من می گویم یک ذره متفاوت است. نمی دانم شاید من یک ذره خودشیفتگی بازیگری دارم و این چیزی است که به نظرم همه بازیگران دارند و اگر نداشته باشند اصلا نمی توانند بازیگر شوند. آن خودشیفتگی هم این است که من خودم را از هر چیزی در جهان بیشتر دوست دارم و فکر می کنم حتی اگر روزی بچه دار شوم باز هم خودم را بیشتر از او دوست خواهم داشت. آنقدر خودم را دوست دارم که حاضر نمی شوم این همه سختی به خودم بدهم که عشق دیگری را تجربه کنم. آن عشق را خودم به خودم دارم.»

بیوگرافی طناز طباطبایی

جدیدترین عکسهای طناز طباطبایی

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بیوگرافی و عکسهای جدید “طناز طباطبایی””

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *