---------------------- ---------------------- ---------------------

بیوگرافی و عکسهای جدید مهراد جم

مهراد جم از جمله خوانندگانی است که به سرعت به موفقیت دست پیدا کرد و مخاطبین خود را جذب کرد.از این خواننده ی جوان اطلاعات زیادی منتشر نشده است و اطلاعاتی که از وی منتشر شده به تایید نرسیده است.
بر اساس اطلاعاتی که در فضای مجازی و سایتها موجود است مهراد جم متولد ۱۴ مرداد سال ۱۳۷۶ در شهر آبادان و هم اکنون ساکن تهران است.گفته میشود که “مهرداد جم” نام هنری وی و نام اصلی او محسن سعیدی کیا میباشد.

عکسهای جدید مهراد جم

عکسهای جدید مهراد جم

آغاز فعالیت هنری مهراد جم
در مورد اولین فعالیت هنری به صورت جدی مهراد جم باید به ترانه‌ سرایی و آهنگ سازی قطعه میثم ابراهیمی به نام «جان جان» در بهمن سال ۹۷ اشاره کرد. سپس قطعه «شمال»که نخستین آهنگ مهراد جم به شمار می رود نیز در تاریخ ۹ اردیبهشت ۹۸ منتشر شد و قطعه بعدی این خواننده جوان هم به نام «غمت نباشه»، در تاریخ ۳۰ اردیبهشت منتشر شد، یعنی ۲۱ روز بعد از انتشار نخستین تک آهنگ او!به این ترتیب او در فاصله زمانی کمتر از یک ماه و با داشتن فقط دو آهنگ توانست در شبکه های اجتماعی نامی به هم زند و حتی موتورهای جستجوگر گوگل را هم به خود مشغول کند.

ازدواج مهراد جم
اخباری که در فضی مجازی منتشر شده است حکایت از این دارد که مهراد مجرد است و تا کنون ازدواج نکرده است.

به شهرت رسیدن مهراد جم
اوج به شهرت رسیدن مهراد جم به انتشار تک آهنگ شمال او بر می گردد. چند وقت پیش هم با انتشار تک آهنگ غمت نباشه موفق شد تا تعداد بیشتری طرفدار موسیقی پاپ را به خود جذب کند. گفتنی است که آهنگ غمت نباشه مهراد جم توسط مسعود جهانی تنظیم شده است و شاید عامل موفقیت و مطرح شدن مهراد جم هم همکاری با مسعود جهانی بوده است.
مدیر برنامه ها و تنظیم آهنگ های او را آقای هادی حسینی و مسعود جهانی انجام میدهد و در ترانه ی شیک و پیک بامحمد علیزاده همکاری کرده است.جم با مسیح و آرش عدل پرور نیز در زمینه موسیقی همکاری کرده است.
مسعود جهانی با بسیاری از خوانندگان مشهور پاپ همکاری دارد و از جمله معروفترین و بهترین های آهنگسازان و تنظیم کننده گان کشورمان است.

عکسهای جدید مهراد جم

عکسهای جدید مهراد جم

نام آهنگ های مهراد جم
غمت نباشه
شمال
گل بی گلدون
نامرد بودی
شیک و پیک

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بیوگرافی و عکسهای جدید مهراد جم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *