---------------------- ---------------------

بیوگرافی کامل و عکسهای جدید کاترینا کایف

نام به فارسی: کاترینا تورگوت(کاترینا کایف)
نام کامل به انگلیسی: Katrina Kaif
تاریخ تولد: ۱۶ ژولای ۱۹۸۳ (۲۶ آذر ۱۳۷۱)
محل تولد: هنگ کنگ
ملیت:بریتانیایی
محل زندگی:بمبئی، ماهاراشترا، هندوستان
قد: ۱۷۴ سانتیمتر
وزن :۵۶ کیلوگرم
رنگ چشم: قهوه ای
رنگ مو طبیعی:مشکی
شریک زندگی:رانبیر کاپور

بیوگرافی کامل و عکسهای کاترینا کایف

بیوگرافی کامل و عکسهای کاترینا کایف

معرفی کاترینا کایف
کاترینا کایف مدل سابق و بازیگر انگلیسی فعال در هند است.وی با اینکه نقدهای تندی از منتقدان دریاف کرد اما سرانجام توانست خود را در سینمای هندوستان تثبیت کند و یکی از بهترین بازیگران هند شود.کاترینا در هنگ کنگ متولد شده و قبل از رفتن به لندن همراه خانواده ی خود در چندین کشور دیگر زندگی کرده است.او فعالیت در صنعت مد را در نوجوانی تجربه کرد و تصمیم گرفت که این حرفه را به عنوان شغل دنبال کند.در یک نمایشگاه مد در لندن کایزد گوستاد(فیلمساز) او را دید و تصمیم گرفت یکی از مهره های فیلم جدید او با نام بوم، کاترینا کایف باشد.این فیلم چه از نظر تجاری و چه از نظر انتقادی موفق نبود.

بعد از بازی در فیلم مالیسوار در سال ۲۰۰۴ ، کایف با بازی در کمدی (چرا من دوست دارم؟/Maine Pyaar Kyun Kiya) در سال ۲۰۰۵ و همچنین(نمستی لندن/د Namastey London)در سال ۲۰۰۷ موفق به کسب موفقیت تجاری شد.

جدیدترین عکس کاترینا کایف

جدیدترین عکس کاترینا کایف

وی بعد از کسب موفقیت با بازی در فیلم‌های مردمحوری هم چون شریک (۲۰۰۷)، سرعت (۲۰۰۷) و سینگ پادشاه است (۲۰۰۸) شناخت مردمی را به دست آورد. کاترینا سپس نقش‌های برجستهٔ بیشتری در فیلم‌هایی هم چون نیویورک (۲۰۰۹)، راجنیتی (۲۰۱۰)، تو دوبار زندگی نمی‌کنی(۲۰۱۱)، یک ببر (۲۰۱۲)و مادامیکه زنده‌ام(۲۰۱۲) که موفقیت‌های بزرگی داشت، بازی کرد.

کاترینا کایف علاوه بر بازیگری با خیریه مادرش مشارکت دارد و در استیج های نمایشی حضور پیدا میکند.کاترینا علاقه ای تا به رسنه ای شدن زندگی خصوصی خود ندارد و از زندگی شخصی خود در برابر رسانه ها محافظت میکند.
زندگی نامه کاترینا کایف
کاترینا در هنگ کنگ از یک پدر کشمیری هندی به نام محمد کایف و مادری انگلیسی به نام سوزانا تورگوت به دنیا آمد. هنگامی که او بسیار کوچک بود پدر و مادرش جدا شدند و پدرش به ایالات متحده نقل مکان کرد. کاترینا هفت برادر و خواهر دارد. سه خواهر بزرگتر (استفانی، کریستین و ناتاشا)، سه خواهر کوچکتر (ملیسا، سونیا و ایزابل) و برادر بزرگتر مایکل نام دارند.کاترینا میگوید پدرش در بزرگ کردن او و خواهر و برادرانش نقشی نداشته و تمام مسئولیت ها با مادرش بوده است.کاف میگوید:”وقتی من دوستانم را میبینم که پدران شگفت انگیز دارند و مانند یک ستون از آنها حمایت میکنند میگویم کاش من هم پدرم را داشتم”.اما به جای شکایت باید شکرگذار تما چیزهایی باشم که دارم.

جدیدترین عکس کاترینا کایف

کاترینا در مصاحبه ای با “هند اکسپرس” گفت من با پدرم ارتباط ندارم.

کاترینا گفت مادرش تصمیم گرفت زندگی خود را وقف نمسائل اجتماعی کند و همین باعث شد در چندین کشور مختلف زندگی کنند.

هنگ کنگ چین، ژاپن، فرانسه ، سوئیس ، لهستان ، بلژیک رفتیم، هاوایی، لندن کشورهایی هستند که کاترینا کایف به همراه خانواده اش در آنها زندگی کرده است.

با توجه به انتقال مکرر آنها کاترینا و خواهر و برادرانش توسط معلمان داخل خانه درس میخواندند.کاترینا پس از رفتن به هند نام خانوادگی خود را به نام خانوادگی پدرش تغییر داد زیرا فکر میکرد تلفظ آن آسانتر است.

زندگی شخصی کاترینا به ویژه روابط او خوراک رسانه‌ها بوده‌است. پس از سال‌ها پنهان کاری، کاترینا در سال ۲۰۱۱ طی مصاحبه‌ای با یک مجله تأیید کرد که روابط جدی ای با سلمان خان داشته‌ است که در سال ۲۰۱۰ پایان یافت؛ و در سال ۲۰۱۳ با رانبیر کاپور رابطه برقرار کرد ولی در سال ۲۰۱۶ این رابطه به جدایی انجامید.
کایف رابطه نزدیکی با خانواده اش دارد و فقدان شخصیت پدر در زندگی او حس مسئولیت نسبت به آنها را به همراه دارد. در حالی که مادر کایف مسیحی است و پدرش مسلمان ، کایف به تمام ادیان عمل می کند و می گوید که او معتقد به خدا است.
با تمام شایعات، کاترینا، اجازهٔ خرید خانه در هند را ندارد و به عنوان یک شهروند بریتانیایی فقط با استفاده از ویزای کار در هند، اجازه کار دارد.

مدلینگ
کاترینا حرفه ی مدلینگ را در چهارده سالگی آغاز کرد. نخستین کارش برای کمپین جواهر بود. او مدلینگ را در لندن تحت قراردادی با آژانس مدلز وان ادامه داد. فعالیت مدلینگ کاترینا موجب کشف او به وسیلهٔ کایزاد گوستاد فیلمساز ساکن لندن شد.

فیلمها:

بوم (۲۰۰۳)
مالیسواری(۲۰۰۴)
سرکار (۲۰۰۵)
چرا من دوست دارم؟ (۲۰۰۵)
Allari Pidugu (2005)
تو مرا دیوانه کردی (۲۰۰۶)
Balram vs. Tharadas (2006)
سلام لندن (۲۰۰۷)
بستگان (۲۰۰۷)
شریک(۲۰۰۷)
استقبال(۲۰۰۷)
مسابقه (۲۰۰۸)
سینگ شاه است(۲۰۰۸)
سلام(۲۰۰۸)
یووراج(۲۰۰۸)
نیویورک(۲۰۰۹)
آبی(۲۰۰۹)
داستان شگفت‌انگیز عشق منحصربه‌فرد(۲۰۰۹)
ضربه چپ و راست(۲۰۰۹)
راجنیتی(۲۰۱۰)
تیز مار خان(۲۰۱۰)
زندگی روز به روزه(۲۰۱۱)
بادیگارد(۲۰۱۱)
عروس برادر من(۲۰۱۱)
مسیر آتش(۲۰۱۲)
زمانی ببر وجود داشت(۲۰۱۲)
تا وقتی که زنده‌ام(۲۰۱۲)
موج۳ یا انفجار ۳ (۲۰۱۳)
بنگ بنگ!(۲۰۱۴)
فانتوم(۲۰۱۵)
وسواس(۲۰۱۶)
بارها نگاه کن(۲۰۱۶)
جاگا جاسوس(۲۰۱۷)
تایگر زنده است(۲۰۱۷)
به نیویورک خوش آمدید(۲۰۱۸)
قاتلان هندوستان (۲۰۱۸) – در حال فیلمبرداری
زیرو (۲۰۱۸) – در حال فیلمبرداری
هندوستان (۲۰۱۹) در حال فیلمبرداری

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بیوگرافی کامل و عکسهای جدید کاترینا کایف”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *