---------------------- ---------------------- ---------------------

تجاوز چهار مرد به خاله و خواهرزاده

به گزارش مجله ی قو و به نقل از رکنا: ۲ دختر جوان با مراجعه به اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران از حمله ی ۴ مرد خشن به شرکتشان و تجاوز به خود خبر دادند.

یکی از شاکیان به پلیس گفت: من شرکت تولیدی داشتم و همراه خواهرزاده‌ ی خود آنجا را اداره می‌کردیم. پس از رفتن آخرین مشتریانم، می‌خواستیم شرکت را تعطیل کنیم که دو پسر جوان وارد شرکت شده و ادعا کردند که می‌خواهند با شرکت قرارداد ببندند و من از آنها خواستم که روز دیگری بیایند.
نقشه ی شوم ۴ مرد تهرانی
او ادامه داد: پس از این دو مرد ، دو پسر دیگر وارد شرکت شدند. آنها کتکمان زدند، کارت بانکی‌ام، مبالغی پول، ترازو و بخشی از وسایل کم‌حجم را دزدیدند و در اتاق حبس‌مان کردند.
شاکی افزود: سپس سه نفر از آنها به خواهرزاده‌ام حمله کرده و او را مورد آزار و اذیت قراردادند و نفر دیگر هم مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. هر چه التماس کردیم، فایده ای نداشت.
پس از این شکایت، با تحت تعقیب قرار گرفتن چهار سارق آزارگر توسط پلیس ، هر ۴ نفر دستگیر شدند.

دختران جوان، متهمان را به عنوان افرادی که بی‌رحمانه از آنها سرقت کرده و مورد آزار و اذیت قرار داده بودند، معرفی کردند و از مرجع قضایی خواستند این افراد مجازات شوند.
متهمان با انتقال به پلیس آگاهی تهران به سرقت اعتراف اما آزار و اذیت این دو دختر جوان را انکار کردند و با قرار قانونی روانه زندان شدند.
در ادامه یکی از اعضای این باند گفت: من و همسرم دو هفته قبل از این ماجرا به عنوان مشتری به شرکت شاکیان رفته بودیم. زمانی که درباره فعالیت آنجا با دوستم حرف زدم، او وسوسه شد تا از آنجا سرقت کنیم. ابتدا نمی‌خواستم با او همراه شوم تا این که اصرار کرد و همراه دو نفر از دوستانش نزد من آمد.
ابتدا ۲ نفر به عنوان مشتری وارد شدند و بعد هم ما به آنها ملحق شدیم. من فقط در نقش نگهبان بودم، سه همدستم از شرکت آنها سرقت کردند و سه نفرشان آن دو را مورد آزار و اذیت قراردادند.
این اعتراف در حالی بود که سه همدست وی سرقت را پذیرفتند و گفتند وی دروغ می‌گوید، خودش طراح اصلی این سرقت بوده و آزار و اذیت دو دختر جوان را هم انکار کردند.
متهمان بعد از آخرین دفاع روانه زندان شدند. پرونده آنها نیز در ارتباط با آزار و اذیت دو شاکی پرونده به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد تا اعضای این باند در آنجا محاکمه شوند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تجاوز چهار مرد به خاله و خواهرزاده”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *