---------------------- ---------------------- ---------------------

“ترانه علیدوستی” از خشم و عصبانیت خود گفت

ترانه علیدوستی که در منازعات ممنوعیت ورود مردم ایران به آمریکا، پیش از اصغر فرهادی خبر داد که در مراسم اسکار شرکت نخواهد کرد، با گذشت چندین ماه از اهدای جایزه اسکار به آخرین ساخته اصغر فرهادی، در مصاحبه با رسانه‌های ژاپنی گفت که چون نمی‌توانست خود را مستثنی از سایر ایرانیان ببیند، به کشور آمریکا سفر نکرد.
وی همچنین می‌گوید: پس از اعلام حکم دونالد ترامپ مبنی بر ممنوعیت ورود ایرانیان به کشور امریکا، به‌شدت خشمگین شده بود.

ترانه علیدوستی در مصاحبه با برخی از رسانه‌های ژاپنی درباره حکم دونالد ترامپ مبنی بر ممنوعیت ورود شهروندان هفت کشور مسلمان به آمریکا که باعث شد او اعلام کند در مراسم اسکار ‌سال گذشته شرکت نخواهد کرد، گفت: نتوانستم خود را مستثنی از دیگر ایرانیان بدانم، به آمریکا بروم و در مراسم شرکت کنم. عصبانی هم بودم ولی هنوز هم فکر می‌کنم بهترین تصمیم را گرفته‌ام.

 

مصاحبه ترانه علیدوستی

دونالد ترامپ تاکنون با تصمیمات عجیب خود بارها خشم مردم آمریکا و بسیاری از دولتمردان اروپایی را برانگیخته است. یکی از تصمیمات عجیب ترامپ ممنوعیت ورود شهروندان هفت کشور اسلامی بود که این موضوع بارها مورد انتقاد نهادهای حقوق بشری قرار گرفته است.

درمراسم اسکار ‌سال گذشته اصغر فرهادی، ترانه علیدوستی و حسین جعفریان کارگردان، بازیگر و فیلمبردار فروشنده به نشانه اعتراض در این مراسم حضور نیافتند و انوشه انصاری به همراه فیروز نادری دومین اسکار اصغر فرهادی را دریافت کردند.

منبع:شهروند

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در ““ترانه علیدوستی” از خشم و عصبانیت خود گفت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *