----------------------

ترس جنیفر لوپز از انتشار فیلم خانوادگی توسط همسر اولش

جنیفر لوپز خواننده و بازیگر سرشناس امریکایی تاکنون سه بار ازدواج کرده و هم اکنون بخاطر اولین ازدواجش دچار دردسر بزرگی شده است. ماجرا از این قرار است که جنیفر در سال ۱۹۹۷ با یک پیشخدمت رستوران ازدواج می کند اما کمتر از یک سال از اجانی نوا جدا می شود. تنها سود این ازدواج، معروف شدن اجانی نوا Ojani Noa بخاطر ارتباطش با جنیفر بود.

جنیفر نقش کوچکی در فیلم «دختر کوچکم» محصول سال ۱۹۸۶ بازی کرد و با وجود مخالفت شدید والدینش، تصمیم گرفت که فعالیت در دنیای هنری را به شکل حرفه‌ای دنبال کند.

عکس جنیفر لوپز در کنار همسر سابقش

در زمان زندگی مشترک آنها وقتی که به ماه عسل رفته بودند، از یک روز کامل زندگی خود فیلم برداری می کنند و نتیجه این فیلمبرداری ۲۳ سال فیلم خصوصی از زندگی مشترک آنها می شود. پس از طلاق گرفتن جنیفر از اجانی نوا، اجانی تصمیم به نوشتن کتابی درمورد روابط و زندگی با جنیفر لوپز می گیرد و زمانی که جنیفر از این ماجرا با خبر می شود، از طریق دادگاه مانع منتشر شدن این کتاب می شود.حالا پس از سالها اجانی تصمیم گرفته است که این فیلم ۲۳ ساعته را منتشر کند، البته او برای انتشار این فیلم مشکلی دارد چرا که براساس حکم دادگاه در سال ۲۰۰۹ او اجازه نشر هیچ مطلبی درمورد زندگی با جنیفر ندارد بنابراین تصمیم گرفته است که فیلم را به دوست دختر فعلی خود یعنی کلودیا وازکوییز بفروشد!

او این فیلم را به قیمت یک میلیون دلار به دوست دخترش فروخته و حالا به راحتی می توانند این فیلم را به کمپانی های مختلف فروخته و پول خوبی به جیب بزنند. گفته می شود چندین کمپانی مبلغی بالای ۱۵میلیون دلار پیشنهاد به آنها داده اند!

براساس اعلام وکیل جنیفر لوپز، در این فیلم ۲۳ساعته فقط ۲۰ دقیقه تصاویری برهنه از جنیفر وجود دارد و حالا که جنیفر زندگی خوبی با مارک آنتونی و دو فرزندش دارد اصلا تمایلی ندارد که موضوعی موجب به خطر افتادن زندگی ایده آلش بشود.

منبع: دیلی میل

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ترس جنیفر لوپز از انتشار فیلم خانوادگی توسط همسر اولش”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *