---------------------- ---------------------- ---------------------

تفاوت ماشین لباسشویی دارای دو ورودی آب با تک ورودی آب

اکثر افرادی که میخواهند ماشین لباسشویی بخرند قبل از خرید از منابع مختلف مثل اینترنت در مورد امکانات و برنامه های شستشوی آن تحقیق میکنند ولی وقتی متوجه میشوند که ماشین لباسشویی که انتخاب کرده اند، دو ورودی آب دارد که یکی برای آب گرم و دیگری برای آب سرد است، اگر قبلا ماشین لباسشویی داشته باشند که فقط با آب سرد کار میکرده و یا شیر آب گرم در محلی که میخواهند ماشین لباسشویی را قرار بدهند تعبیه نشده باشد، کمی تردید میکنند.

امروزه در اکثر ماشین های لباسشویی دو ورودی شیر آب به کار میرود ولی لزومی ندارد که مصرف کننده از هر دو ورودی همزمان استفاده کند.البته اگر از دو ورودی آب استفاده شود بهتر است و مصرف انرژی کمتر خواهد شد زیرا دیگر ماشین لباسشویی آب را گرم نمیکند و آب گرم از منبع ورودی تامین میشود.ولی اگر میخواهید برای ماشین لباسشویی با دو ورودی یا تک ورودی، فقط از ورودی آب سرد استفاده کنید باید بدانید در ماشین های لباسشویی هیترهایی تعبیه شده که وظیفه ی گرم کردن آب تا دمایی که مصرف کننده برای آن تعریف میکند را دارد. این هیترها دو نوع هستند، فلزی و سرامیکی.

هیترهای پوشش داده شده با لایه ی سرامیکی مشکلات هیترهای فلزی را ندارند، به دلیل تماس مستقیم هیتر با آب، بر خلاف هیترهای متداول هیترهای سرامیکی رسوب نداده و این رسوبها وارد لباس نمیشوند. هیترهای سرامیکی زود گرم میشود و دیرتر گرمای خود را از دست میدهد که در نتیجه مصرف انرژی کاهش میابد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تفاوت ماشین لباسشویی دارای دو ورودی آب با تک ورودی آب”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *