---------------------- ---------------------- ---------------------

تولد بره عجیب با صورت شیطانی

به دنیا آمدن این بره صاحبش را به وحشت زده کرد. به گزارش مجله قو گوسفند باردار کشاورزی دریکی از روستاهای آرژانتین فارغ شد اما چهره ی بره متولد شده به قدری وحشتناک بود که مردم تصمیم گرفتن با پلیس تماس بگیرند.مرد کشاورز در “سن لویئس” واقع در مرکز آرژانتین با دیدن بره ای عجیب الخلقه در طویله اش شوکه شد ، چهره ی بره ی تازه متولد شده از گوسفند باردارش او را ترساند چرا که شکل چهره و رنگ چشمان حیوان شبیه شخصیت های شیطانی در فیلم های تخیلی بود.

عکس بره عجیب

همانطور که در تصاویر منتشر شده از این بره مشاهده می کنید دهان و بینی او به شکل غیرطبیعی به هم نزدیک هستند و چشمان این حیوان هر بینده ای را به وحشت می اندازد.به گزارش مجله قو صاحب این بره می گوید:برایم عجیب نیست که این همه جمعیت برای دیدن بره وحشتناک گوسفندم جمع شده اند چرا که خودم در نگاه اول شوکه شده و چند دقیقه ای به او خیره شدم مثل اینکه قدرت دور کردن نگاهم از او را نداشتم ،

عکس بره با صورت عجیب

تصویر گوسفند شیطانی

احساس می کردم شیطان را مقابل خود میبینم ، بره های دیگر متولد شده همگی سالم بودند اما این بره عجیب و غریب بود. تصاویر این بره ترسناک توسط عروس مرد کشاورز در فضای مجازی منتشر شد و نظرها را به خود جلب کرد.خانواده مرد کشاورز بعد از اطلاع از تولد این بره فورا با پلیس تماس گرفتند چرا که به گفته ی خودشان در ان لحظه از وحشت تنها این راه به ذهنشان رسید.

تصویر بره ی وحشتناک

منبع:ایران ناز

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تولد بره عجیب با صورت شیطانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *