---------------------- ---------------------- ---------------------

تویوتا تی جی کروزر به زودی در خیابانهای ژاپن

کمپانی تویوتا راه حلی پیدا کرده است تا خودرویی بسازد که هم شاسی بلند و هم یک ون باشد.این کمپانی مشهور خودروسازی “TJ” را مخفف دو کلمه ی toolbox به معنی جعبه ابزار و joy به معنی لذت میداند.بنابراین به نظر میرسد رانندگان از رانندگی با این خوردو لذت ببرند.

مدل کانسپت(مفهومی) Toyota TJ Cruiser در ماه اکتبر و در نمایشگاه توکیو عرضه شد و واضح است که به زودی این خودرو وارد خیابانهای ژاپن میشود.اما فعلا مشخص نیست که این خودرو چه زمانی وارد کشورهای دیگر به خصوص آمریکا میشود.
نمای خارجی Toyota TJ Cruiser
میتوان گفت که طراحی این خودرو با خطوط صاف و شکل مستطیلی کمی چهره ی آن را خشن کرده است.طراحی این خودرو بر اساس پلتفرم جهانی تویوتا (TNGA) بوده که از چرخهای ۲۰ اینچی با لاستیکهای برجسته تشکیل شده است.تویوتا در این مدل از پوشش مخصوص بر روی کاپوت ، سقف و گلگیرها استفاده کرده تا خودرو در برابر گرد و خاک و همچنین خط و خط محفوظ باشد.
درب های عقب کشویی بزرگ ۲۰۱۸ Toyota TJ Cruiser برای حمل سرنشین و همچنین کالاهای مختلف بسیار مناسب است.

تویوتا تی جی کروزر ۲۰۱۸

نمای داخلی تویوتا تی جی کروزر ۲۰۱۸

این مدل از تویوتا دارای اجزای داخلی انعطاف پذیر است.همانطور که گفتیم این خودرو برای حمل و نقل و همچنین حمل بار مناسب است.این خودرو ۴ صندلی دارد و در صورتی که صندلی تا شود قابلیت حمل بار حدود ۳ متری را دارا میباشد.تویوتا برای حفظ ایمنی حمل بار در پشت صندلی ها و کف خودرو محلهایی را برای بستن بار تعبیه کرده است.این خودرو نگرانی های شما در هنگام حمل بار را برطرف میکند.

تویوتا تی جی کروزر ۲۰۱۸

موتور Toyota TJ Cruiser

این خودرو در هر دو مدل دیفرانسیل جلو و چهار چرخ محرک قدرت خود را از یک موتور ۲ لیتری به همراه حداقل یک موتور الکتریکی بدست می آورد.همین امر باعث شده که این خودرو نسخه ی به روز شده ی خودروهای قبلی باشد.

قیمت و تاریخ ورود به بازار
هرچند ورود این خودرو به زودی در خیابانهای ژاپن قابل پیش بینی است اما هنوز اطلاعت درستی از قیمت و ورود آن به بازار کشورهای دیگر منتشر نشده است.

منبع:spectatecars.com

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تویوتا تی جی کروزر به زودی در خیابانهای ژاپن”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *