---------------------- ---------------------

ثروتمندترین بازیگران دنیا در سال ۲۰۱۷

جدیدا در مجله فوربس لیستی از پردرآمدترین بازیگران جهان را انتشار یافت که میتوانید مشاهده کنید

تصویر مارک والبرگ

در این گزارش منتشر شده مارک والبرگ با ۶۸ میلیون دلار، پردرآمدترین بازیگر مرد در سال ۲۰۱۷ معرفی شده است، مارک والبرگ هنرپیشه و تهیه‌کننده آمریکایی میباشد که برای فیلم رفتگان نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.

عکس دواین جانسون

در جایگاه دوم از این لیست دواین جانسون با ۶۴.۵ میلیون دلار قرار گرفته است.

عکس اما استون

بازیگر مشهور سینما و تلویزیون و تئاتر اما استون برنده اسکار بهترین بازیگر زن، امسال با ۲۶ میلیون دلار درآمد طی یک سال گذشته با کنار زدن جنیفر لارنس در ۲۸ سالگی ، عنوان پردرآمدترین بازیگر زن سال ۲۰۱۷ را نسیب خود کرده است.

تصویر جنیفر آنیستون

به گزارش مجله فوربس،‌ جنیفر آنیستون ۴۸ ساله با ۲۵.۵ میلیون دلار درآمد عنوان دومین زن بازیگر پردرآمد سال ۲۰۱۷ را از آن خود نموده است، جنیفر آنیستون بازیگر آمریکایی و برنده جایزه امی میباشد که در یونان، کالیفرنیا و نیویورک بزرگ شده و بزرگ‌ترین موفقیت خود را در سریال تلویزیونی دوستان به دست آورده است.

عکس جنیفر لارنس

در ادامه جنیفر لارنس بازیگر آمریکایی است. او در زمان نامزدی‌اش برای دریافت جایزه اسکار، دومین فرد تاریخ سینما بود که در جوان‌ترین سن موفق به نامزدی برای این جایزه شد.

جنیفر لارنس بازیگر جوان و پرکار هالیوود ، در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ میلادی به ترتیب ۵۲ و ۴۶ میلیون دلار درآمد داشت و پردرآمدترین بازیگر زن این سالها بود. این بازیگر زن امسال با ۲۴ میلیون دلار درآمد در جایگاه سوم پردرآمدترین بازیگران زن قرار گرفته است.

منبع:میدانم

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ثروتمندترین بازیگران دنیا در سال ۲۰۱۷”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *