---------------------- ---------------------

جارو برقی پرنس سامسونگ نسل جدید Prince-2100

سامسونگ یکی از شرکتهای معتبر و خوشنام در زمینه ی تولید وسایل خانگی میباشد.
در ادامه با ویژگی‌های جاروبرقی Prince-2100 ، نسل جدید جاروبرقی بدون کیسه سامسونگ که زباله‌ها در مخزن شیشه‌ای آن جمع می‌شوند آشنا خواهیم شد.

دیگر مثل زمان قدیم نیست که برای نظافت خانه، خانم‌ها روی زمین زانو می‌زدند و با دستمال زمین را تمیز می‌کردند یا زمانی که برای نظافت فرش آن را به اجبار از خانه بیرون میبردند و با چوب آنقدر به آن ضربه میزدند تا خاک و خرده‌ ریزها از دل آن بیرون می آمد. با تمام این تفاصیل چه کسی فکر می‌کرد یک روز گردباد، زباله و خاک را از خانه‌ها بیرون کند؟

جاروی پرنس نسل جدید سامسونگ

داستان خیلی شبیه ماجرای جادوگر شهر OZ شده، گردباد می‌آید، اما خانه را از جا نمی‌کند و فقط خاک و زباله‌ها را جدا کردده و خانه دست نخورده و تمیز و مرتب باقی میگذارد. همه چیز به همین هیجان‌انگیزی میباشد! سامسونگ با الهام از شکل‌گیری گردباد، جارویی ساخته که حتی خاک و خرده‌های کوچک را از فرش و از زمین و زندگی جمع می‌کند.

جاروی پرنس نسل جدید جاروبرقی بدون کیسه سامسونگ میباشد، این جارو طوری کامل نظافت خانه را انجام می‌دهد و انقدر کار با آن ساده است که شما واقعا احساس می‌کنید شاهزاده هستید.

جاروی پرنس نسل جدید سامسونگ

ویژگی گردباد در جاروبرقی بدون کیسه سامسونگ

آیا برای شما هم این سوال پیش آمده که اول گردگیری کنید یا جارو ؟ چون وقتی اول جارو می‌کنید، گرد و خاک و خرده‌ها دوباره روی زمین می‌ریزد و وقتی اول گردگیری می‌کنید بعد از جارو دوباره همه جا خاک می‌نشیند؟ این مشکل با داشتن جاروی پرنس سامسونگ کاملا برطرف خواهد شد و اینجاست که پای گردباد به وسط می‌آید. درست وسط مخزن شیشه‌ای این جاروبرقی، استوانه‌ای قرار دارد که با ایجاد نیروی گریز از مرکز، یعنی چیزی شبیه به گردباد، باعث تفکیک زباله‌های درشت و ریز و البته جمع شدن کامل گرد و خاک می گردد. به این ترتیب و با کمک نیروی CycloneForce علاوه بر جمع شدن کامل گرد و خاک از تمام سطوح، فیلتر هوای جاروبرقی هم پاکیزه‌ تر می‌ماند و هوایی که از جارو خارج می‌‌شود کاملا تصفیه شده است.

زباله‌ها و گرد و خاک پشت ویترین!

تماشای جمع شدن و فشرده شدن زباله‌ها داخل مخزن تجربه جالبی خواهد بود و خوبی آن این میباشد که مثل قدیم اگر اشتباها وسیله‌ای وارد دستگاه شود مجبور نیستید همه کیسه را خالی کنید و بعد متوجه شوید، اصلا وسیله مورد نظر داخل کیسه نرفته بود! در مخزن شیشه ای همه چیز دیده می‌شود و دسترسی به داخل مخزن بسیار ساده است. برای خالی کردن مخزن هم هیچ خاکی بلند نمی‌شود و فقط کافیست مخزن را از جا بیرون بکشید! دسته آن را مانند یک جام توی دستتان نگاه داشته، درپوش را بردارید و آن را توی سطل زباله خالی کنید و اگر دوست داشته باشید کمی آب داخل آن بگردانید و تمیزش کنید! همه چیز به همین آسانی است و گاهی باورکردنش برای آدم سخت می‌شود.

جاروی پرنس نسل جدید سامسونگ

جاروبرقی بزرگ یا کوچک

شاید شما طرفدار جاروبرقی بزرگ باشید. خیلی‌ها معتقدند این شکلی دیگر نیازی به تعویض یا خالی کردن مدام کیسه جاروبرقی ندارند، اما جاروبرقی Prince-2100 سامسونگ با داشتنعموما مخزن شیشه‌ای این مشکل را برطرف کرده و اگرچه خیلی‌ها آن را بیشتر مطابق با ذائقه خانواده‌های کوچک و کم‌جمعیت می‌دانند اما سبکی و جمع‌وجور بودن آن را نمی‌توان نادیده گرفت. آن هم وقتی که موتور پرقدرت آن در کنار سری مخصوص با چسبندگی چندبرابر، کشش فوق العاده‌ای برای آن ایجاد کرده است.
موتور کم صدا!

عموما صدای زیاد جاروبرقی‌ها یکی از نقاط ضعف آنها میباشد. اما فکر کنید چقدر خوب است که با جاروبرقی پرنس سامسونگ می‌توانید حین جارو کردن، صدای تلویزیون یا ضبط را بشنوید و به خاطر وجود موتور کم صدای آن هر وقت از روز که دوست داشتید میتوانید جارو بکشید.
انتخاب جاروبرقی مناسب

انتخاب و خرید جاروبرقی اصلا کار ساده‌ای نیست.زمانی که در بازار با قیمت‌ها، امکانات و توضیحات مختلف روبرو می‌شوید و نمی‌دانید کدام فروشنده راست می‌گوید و کدام گارانتی و کدام جنس اصل میباشد. اما همیشه گزینه‌های مطمئنی وجود دارد. گزینه‌ای که بدانید با برخورداری از گارانتی اصل، تمام ویژگی‌های یک جاروبرقی مدرن را دارا میباشد. جاروبرقی پرنس سامسونگ از جمله جاروبرقی‌هایی است که با خرید آن همیشه خیالتان راحت خواهد بود که به دلیل طراحی خاصش، وجود کلید روشن و خاموش و کم و زیاد کردن درجه روی دسته، سبکی دستگاه، مکش فوق العاده و صدای کم، راحتترین جارو را می‌توانید با آن تجربه کنید.

 

منبع:گجت نیوز

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جارو برقی پرنس سامسونگ نسل جدید Prince-2100”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *