---------------------- ---------------------

جلوگیری از هک اینستاگرام با روش رمز دوم

اینستاگرام روش جدید و منحصر به فرد و تضمینی برای جلوگیری از هک پیج اینستاگرام اضافه نموده که دست همه هکرها را کوتاه می کند.

شاید برای یکی از شما این اتفاق افتاده باشد که یک روز وقتی در حال چرخیدن دراینستاگرام هستید ناگهان با عکس های خصوصی خود مواجه شوید که در اینستاگرام منتشر شده است.عکس های که شما به صورت خصوصی در اینستاگرام قرار داده اید اما اینک توسط هکرها به سرقت رفته و در اینترنت نشر داده شده است.

در روش جدید جلوگیری از هک اینستاگرام حتی اگر رمز شما لو رفت یا هک شد باز هم حساب شما قابل هک شدن نیست و هکر امکان ورود به حساب کاربری شما را ندارد.

در این روش اینستاگرام که به روش Two-Factor Authentication یا تایید هویت دو مرحله نیز معروف است برای ورود به حساب کاربری خود در اینستاگرام باید دو مرحله تایید هویت انجام دهید.

در روش Two-Factor Authentication یا تایید هویت دو مرحله برای ورود به حساب کاربری اینستاگرام باید از دو رمز ورود استفاده نمایید.

رمز اول شما همان رمزعادی و معمول اینستاگرام است و رمز دوم یک رمز یکبار مصرف است که برای هر دفعه ورود به حساب کاربری رمز جدیدی تولید می شود و در اختیار شما قرار می گیرد.

برای به دست آوردن رمز دوم و یک بار مصرف خود احتایج به کار اضافی ندارید و فقط کافی است که در مرحله ثبت نام شماره تلفن همراه خود را به طور صحیح وارد کرده باشید.

به همین سادگی در مرحله بعد وقتی شما می خواهید وارد حساب کاربری خود شوید شماره رمز دوم یا رمز یکبار مصرف به صورت پیامک برای شماره تلفن شما ارسال میشود.

بنابراین هکر ها در صورت به دست آوردن رمز اول شما به علت نداشتن شماره تلفن شما دیگر قادر نیستند رمز دوم شما را هک کنند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جلوگیری از هک اینستاگرام با روش رمز دوم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *