---------------------- ---------------------- ---------------------

حل مشکل too many attempts در تلگرام

شاید شما هم تلگرام خود را حذف کردید و یا میخواهید وارد شوید و برای ورود مجدد به اکانت خود با مشکل ورود به تلگرام و پیام too many attempts please try again later مواجه شدید باید ابتدا بدانید که معنی too many attempts … چیست؟

این پیغام میگوید که شما بیش از حد سعی کردید و لطفا در زمان دیگری تلاش کنید. عاملی که موجب می شود این پیام را دریافت کنید ورود مجدد بعد از دی اکتیو کردن اکانت کاربری شما است که تلگرام اصلا از این موضوع خوشش نمی آید و سعی کنید بیش از سه اقدام به حذف کلی تلگرام خود نکنید که البته در این صورت فلود میشوید و ممکن است دیگر نتوانید با آن خط فعالسازی کنید.

یکی دیگر از عوامل این پیام این است که در یک مدت کوتاهی دائم از تلگرام بیرون بیایید و مجدد وارد شوید یا بین دستگاهای مختلف دائما ورود و خروج کنید (آیفون و اندروید و کامپیوتر) و یا اینکه کدی که برای شما ارسال شده را دو یا سه بار اشتباه بزنید که این کار هم باعث خواهد شد از چند ساعت تا چند روز نتوانید به حساب خود وارد شوید، اما جای نلگرانی نیست چون که بعد مدت زمان اندکی این خطا رفع میشود.

به نوعی این پیغام برای افزایش امنیت کاربران هم در نظر گرفته شده است چون اگر کسی تلاش کند به حساب شما وارد شود و بعد از چند باز امتحان با این اخطار مواجه میشود و شانس ورود به اکانت شما را از دست میدهد.

تنها را مشکل ورود به تلگرام در این ارور این است که یک مدت صبر کنید و از امتحان مکرر بپرهیزید و بگذارید مثلا ۱۲ یا ۲۴ ساعت بگذرد و بعد مجددا تلاش کنید. همچنین باید بدانید مشکل too many attempts ,please try again later با حذف اکانت و تعویض دستگاه حل نمیشود و بازهم تاکید میکنیم اگر با این Error برخورد کردید کمی صبور باشید.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

5 دیدگاه در “حل مشکل too many attempts در تلگرام”

 1. Maedeh گفت:

  من دیشب ساعت ۱۰تا۱۱چند بار تلاش کردم امروز دوباره ساعت۱۰زدم باز ارور داد الان چیکار کنم؟دقیقن چند ساعت بمونم؟خسته شدم دگ

 2. گفت:

  گاهی تا یک هفته هم این ارور نمایش داده میشود.بستگی به تلگرام دارد که چه زمانی شماره ی شما را آزاد میکند و عملا کاری از کاربران ساخته نیست.

 3. زهرا گفت:

  من ازدیروز چندبارتلگرام حذف ونصب کردم حالاازدیشب هرچقدرامتحان میکنم میگ بیش ازحدمجازبوده بخاطر کارم خیلی نیازدارم لطفا راهنماییم کنید

  • گفت:

   معمولا در چنین حالتی تلگرام بعد از ۳ روز تا یک هفته خط کاربر را آزاد میکند.

 4. zeinab_alirezatalischi گفت:

  سلام ببخشیدمن کلا ازیه اکانت هم توگوشیم وهم تو لب تابم استفاده میکردم اولش ازاکانت لب تابم باهمون شماره بیرون اومدم بعدش از گوشیم باهمون شماره که داشتم بیرون اومدم الان هرچی میزنم میگه لطفا بعداتلاش کنید شماره های دیگرم میزنم میگه بعداتلاش کنید
  ویندوز لب تابمم تغییر دادم بازم میگه بعداشتلاش کنید تلگرام دیگه ام نصب کردم همون پیامو میده
  لطفاراهنماییم کنین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *