---------------------- ---------------------- ---------------------

حکم اعدام قاتل زن 70 ساله در ارتباط پنهانی

ظهر دوازدهم فروردین ماه سال ۹۵ زن جوانی با پلیس پلیس تماس گرفت و در حالی که به شدت گریه می کرد از کشته شدن مادر ۷۰ ساله اش به نام جمیله خبر داد. زن جوان گفت: مادرم به تنهایی در خانه اش در خیابان دماوند تهران زندگی می کرد.

دیروز چندبار تلفنی با او تماس گرفتم اما پاسخ نداد. به همین خاطر نگران شدم و مقابل در خانه اش آمدم.من با کلید یدک در را باز کردم و با جنازه مادرم که دست و پایش با طناب بسته شده بود روبه رو شدم.

به دنبال اطلاعاتی که زن جوان به پلیس داد ماموران به قربانگاه رفتند و جنازه زن سالخورده به پزشکی قانونی منتقل شد.پلیس در تحقیقات اولیه دریافت به خانه این زن دستبرد زده شده و طلاهایش به ارزش تقریبی ۱۵ میلیون تومان سرقت شده است.

شواهد نشان می داد جمیله قربانی جنایت یک آشنا شده است.پلیس در تحقیق از همسایه ها دریافت مردان غریبه به خانه این پیرزن رفت و آمد داشته اند. بررسی تماس های تلفنی جمیله نخستین سرنخ را به پلیس داد و یک مرد افغان به نام احمد ردیابی و بازداشت شد.

وی به قتل پیرزن و دزدی طلاهای وی اعتراف نمود. این مرد از رابطه پنهانی با جمیله پرده برداشت و گفت زن سالخورده را قربانی اختلاف با وی کرده است.

احمد دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

در این جلسه دو پسر قربانی برای احمد حکم قصاص خواستند ولی دختر وی تقاضای دیه را مطرح کرد. وقتی متهم به دفاع پرداخت خودش را بی گناه خواند و گفت: باور کنید من در کشتن جمیله نقشی نداشتم. چهار نفر از دوستانم پیرزن را می شناختند و با او قرار گذاشته بودند تا به خانه اش بروند.به همین خاطر با گوشی موبایل من با او تماس گرفتند.

آنجا بود که متوجه ماجرا شدم. چون زن و دو فرزند دارم به خانه پیرزن نرفتم و مقابل در خانه اش ایستادم ولی چهار نفر از دوستانم به خانه او رفتند. من از ماجرای قتل جمیله مطلع نبودم تا اینکه با بررسی تماس های تلفنی این زن دستگیر شدم.

وی ادامه داد: باور کنید بی گناهم و در پلیس آگاهی تحت فشارهای روانی به قتل جمیله اعتراف کردم. دوستانم این زن را کشته و طلاهایش را دزدیدند و حالا فرار کرده اند.

در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد و با توجه به مدرک های موجود در پرونده احمد را به قصاص و ۱۰ سال زندان به خاطر سرقت محکوم کرد.

منبع:رکنا

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “حکم اعدام قاتل زن ۷۰ ساله در ارتباط پنهانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *