----------------------

خبر آزار جنسی بازیگر مشهور

بازیگر زن مشهور مورد آزار جنسی تهیه کننده معروف قرار گرفت و این کار سبب شد که مدتی بازیگری را کنار بگذارد.

جین سیمور بازیگری که در ایران برای بازی در سریال «پزشک دهکده» چهره شناخته شده‌ای میباشد در گفت و گو با برنامه «سانرایز» اعلام کرد که در آغاز فعالیت در دنیای بازیگری از سوی یکی از قدرتمندترین تهیه‌کنندگان هالیوود مورد آزار جنسی قرار گرفته است.

او در این باره گفت:
«خیلی با خودم کلنجار رفتم که درباره این رویداد حرفی بزنم یا نه و به این نتیجه رسیدم که اکنون صحبت‌ کردن از آن خیلی مهم است.»

به گفته سیمور یکی از تهیه‌کنندگان قدرتمند آن روزهای هالیوود به او پیشنهاد بازی در یکی از آثارش را ارائه کرده و در قبال این کار او را مورد آزار جنسی قرار داده بود. وقتی که سیمور مقاومت می‌کند و در مقابل او می‌ایستد با تهدید روبه ‌رو می‌شود.

بازیگر «پزشک دهکده» در این باره گفت:
«او فرد قدرتمندی بود. در حقیقت او برای یکسال تمام مانع فعالیت من در عرصه بازیگری شد. این موضوع حتی مرا به سمت کنار گذاشتن بازیگری پیش برد.»

عکس جدید جین سیمور

بیوگرافی
جین سیمور با نام انگلیسی: Jane Seymour متولد ۱۵ فوریه ۱۹۵۱ بازیگر انگلیسی میباشد.

مادرش میک پرستار و متولد هلند بود که در زمان جنگ جهانی دوم اسیر جنگی بود و پدر او جان بنجامین فرنکِنبرگ متخصص زایمان و جزو یهودی‌های انگلستان بود که ریشه لهستانی داشت.

نام وی در زمان تولد جویس پنلوپه ویلهلمینا فرنکِنبرگ (به انگلیسی: Joyce Penelope Wilhelmina Frankenberg) بود. او در سن هفده سالگی نام هنری جین سیمور را برای خود برگزید که نام همسر هنری هشتم پادشاه انگلستان در قرن شانزدهم بود

جین سیمور در ایران بیشتر به خاطر حضور در سریال پزشک دهکده مشهور است.

منبع:تاپ ناز

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “خبر آزار جنسی بازیگر مشهور”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *