---------------------- ---------------------- ---------------------

خصوصیات و ویژگی های متولدین سال خرگوش

خرگوش چهارمین حیوان در جدول زودیاک(جدول نشان حیوانات برای سالها) است.از یین و یانگ چینی خرگوش یین محسوب میشود.همچنین اگر شما متولد سال خرگوش هستید موارد زیر برای شما خوشایند است.
اعداد شانس متولدین سال خرگوش: ۳، ۴ و ۶ (اعدادی که دارای این ۳ عدد باشند مثل ۳۴۶ یا ۴۶)
رنگهایی که برای متولدین سال خرگوش شانس می آورد:قرمز، صورتی، بنفش یا ارغوانی و آبی
گلهای مورد علاقه متولدین سال خرگوش: هوستا(plantain lily) و یاسمن
روزهای شانس متولدین سال خرگوش: ۲۶ ، ۲۷ و ۲۹ هر ماه (چینی)
ماه های شانس برای متولدین سال خرگوش: ماه های چهار، هشتم و یازدهم (چینی)
جهت هایی که برای متولدین سال خرگوش با شانس همراه است: شرق، جنوب و شمال غربی
مواردی که برای متولدین سال خرگوش خوشایند نیست:
رنگ: قهوه ای تیره، زرد مایل به نارنجی و سفید
اعداد: ۱، ۷ و ۸
ماه ها: اول، ششم، نهم و دوازدهم (ماه چینی)
جهت بدشانسی: شمال ، غرب و جنوب غربی
شخصیت و خصوصیات متولدین سال خرگوش: آرام ، زیبا و …
خرگوشها مهربان، آرام، ظریف و محتاط هستند.آنها در کارها مهارت و سرعت دارند و کارها را مسئولانه انجام میدهند.همچنین مهربانی و صبوری از دیگر ویژگی های متولدین سال خرگوش است.با این حال گاهی ممکن است سطحی نگر، لجوج ، خجالتی و بیش از حد محتاط باشند.به طور کلی افراد متولد سال خرگوش شخصیت دوست داشتنی دارند.
آقایان متولد سال خرگوش همیشه با آدب هستند و لبخندی که روی لب دارند باعث میشود تا دیگران به آنها اعتماد کننند.وقتی یک گفتمان از کنترل خارج شود،آنها توانایی اداره ی آن را دارند.هنگام بروز یک مشکل آقایان متولد سال خرگوش دلسرد نمیشوند و مسرانه در پی راه حل هستند و در آخر موفق میشوند.
خانمهای متولد سال خرگوش جدا از ظاهری زیبا و ظریف دارای قلبی پاک نیز هستند.
خرگوشها به افرادی که در کنارشان هستند وفادارند اما از افکارشان چیزی به دیگران نمیگویند و دوست دارند که از واقعیت فرار کنند.احتیاط و محافظه کاری بیش از حد آنها باعث میشود که بسیاری از فرصتها را از دست بدهند.
وضعیت سلامتی متولدین سال خرگوش:
وضعیت خرگوشها از لحاظ سلامتی در حد متوسط است.از زمستان تا آخر بهار زمانی است که آنها در وضعیت سلامتی نسبتا ضعیف قرار دارند، آنها باید ورزش بیشتری برای جلوگیری از سرماخوردگی و سایر بیماری های عفونی انجام دهند و رژیم غذایی سالم داشته باشند. به خرگکوشها توصیه میشود برای رهای از استرس و فشار تمرینات ورزشی را در خانه یا باشگاه انجام دهند.
در فصول خشک نیز خرگوشها برای حفظ رطوبت بدن خود و جلوگیری از بیماری های پوستی باید آب بیشتری بخورند.
مشاغل مناسب برای متولدین سال خرگوش:
خرگوشها خوش قلب هستند و دیگران را دوست دارند.آنها میتوانند از یک کار خوب فیزیکی یا علمی لذت ببرند و ثروت کسب کنند.اما آنها باید مراقب باشند وقتی برای کاری تلاش میکنند آن را نیمه کاره رها نکنند.
دستان ماهر خرگوشها برای کارهایی مانند خوشنویسی و نقاشی مناسب است.کارهای مانند آشپزی یا خیاطی را نیز بسیار خوب انجام میدهند.داشتن صبر زیاد آنها را قادر میشازد تا همه چیز را مدیریت کنند.
آنها برای شغلهایی مانند: کشاورزی، کارهای تحقیقاتی، آموزش و پرورش، کارهای پزشکی و مراقبت، پلیس و همچنین شغلهای قضایی و سیاسی مناسب هستند.
آیا میدانستید سال خرگوش نیز ۵ نوع دارد که وابسته به عناصر است؟
در نظریه ی عناصر چینی ها ، هر نشان زودیاک با یک عنصر از ۵ عنصر طلا (فلز)، چوب، آب، آتش، و زمین ارتباط پیدا میکند.به عنوان مثال خرگوش آتش در یک دوره ی ۶۰ ساله می آید.این نظریه است که خصوصیات افراد را با توجه به نشان زودیاک و عنصر سال تولد تعیین میکند.

جدول زودیاک مرتبط با عناصر برای نماد خرگوش

خرگوش چوب ۱۹۱۵- ۱۹۷۵ (۱۲۹۴ _ ۱۳۵۴)
خرگوش آتش ۱۹۲۷- ۱۹۸۷ (۱۳۰۶ _ ۱۳۶۶)
خرگوش زمین ۱۹۳۹- ۱۹۹۹ (۱۳۱۸ _ ۱۳۷۸)
خرگوش طلا ۱۹۵۱- ۲۰۱۱ (۱۳۳۰ _ ۱۳۹۰)
خرگوش آب ۱۹۶۳- ۲۰۲۳ (۱۳۴۲ _ ۱۴۰۲)

با توجه به اطلاعات بالا(http://ghuo.ir)میتوانید سالهای آینده را نیز محاسبه کنید.
خرگوش چوب ۱۹۷۵- ۲۰۳۵ (۱۳۵۴ _ ۱۴۱۴)
خرگوش آتش ۱۹۸۷- ۲۰۴۷ (۱۳۶۶ _ ۱۴۲۶)
خرگوش زمین ۱۹۹۹-۲۰۵۹ (۱۳۷۸ _ ۱۴۳۸)
خرگوش طلا ۲۰۱۱- ۲۰۷۱ (۱۳۹۰ _ ۱۴۵۰)
خرگوش آب ۲۰۲۳- ۲۰۸۳ (۱۴۰۲ _ ۱۴۶۲)

خصوصیات نماد متولدین خرگوش با عنصر چوب
افرادی که در سال خرگوش با نماد چوب متولد شده اند،زیرک و تیزهوش هستند.آنها در طرح نقشه های بد بسیار خوب هستند.آنها بسیار سرزنده به نظر میرسند اما دارای قلبی ستیزه جو بوده و اغلب با دوستان خود وارد بحث میشوند.خلقیات متولدین سال خرگوش با نماد چوب نوسان زیادی دارد اما با این حال آنها در عشق روحیه فداکارانه دارند.
آنها در زندگی ممکن است خودخواه باشند اما اینکه همه چیز به شکل مساوی تقسیم شود برای آنها اهمیت زیادی دارد.اگر آنها به دیگران بیشتر توجه کنند میتوانند یک زندگی هماهنگ و همچنین یک کار مناسب داشته باشند.
خصوصیات نماد متولدین خرگوش با عنصر آتش
افرادی که در سال خرگوش با عنصر آتش متولد میشوند دارای یک دید وسیع، باهوش، انعطاف پذیر و روشن فکر هستند.آنها در کار جدی بوده و یک رهبر یا فرمانده متولد میشوند.
آنها به خوبی میدانند چگونه دیگران را قضاوت کنند و یا اینکه از هر چه کسی برای چه کاری بهره ببرند.همچنین آنها توانایی زیادی برای آموزش استعدادهای مختلف و ترکیب آنها با هم بوده و به طور کلی معلمان خوبی نیز میباشند.متولدین این نماد و عنصر نباید در هنگام مشکلات مالی هراس داشته باشند و به آنها توصیه میشود در ابتدای سال اموال غیر منقول و با ارزش خریداری کنند.
خصوصیات نماد متولدین خرگوش با عنصر زمین
افرادی که در سال خرگوش با عنصر زمین متولد شده اند صادق و رک هستند.رفتار آنها ممکن است حس استبداد یا بی حرمتی به دیگران بدهد و در نتیجه بهتر است کمی محافظه کار باشند.
آنها در کارشان بسیار دقیق هستند و در حرفه ی خود بلند پروازند و به همین علت مداوم شغل خود را تغییر میدهند.متولدین سال خرگوش با عنصر زمین در کار به جزئیات توجه داشته و سخت کار میکنند.آنها گاهی از انجام این جزئیات خسته میشوند.
متولدین این سال با نماد زمین بر عکس ظاهرشان از وضعیت سلامتی خوبی بهره مندند.
خصوصیات نماد متولدین خرگوش با عنصر طلا(فلزات)
افراد متولد سال خرگوش با عنصر طلا خوش قلب و محافظه کار هستند که رقابت ناسالم با دیگران را دوست ندارند.آنها دوست ندارند با افرادی که رقابتی هستند یا در پی رسیدن به موفقیت سریع یا منافع زیاد هستند دوست بشوند.
آنها پر جنب و جوش و فعال هستند، بنابراین در مسیر زندگی دوستان زیادی دارند اما افرادی که شخصیت پر جنب و جوشی ندارند به ندرت با آنها دوست میشوند.
خصوصیات نماد متولدین خرگوش با عنصر آب
افرادی که در سال خرگوش با عنصر آب متولد شده اند مهربان و دوست داشتنی هستند و میتوانند خود را با شرایط مختلف سازگار کنند. با این حال از روی مرام و شخصیتی که دارند به راحتی توسط دیگران تحت تاثیر قرار میگیرند.
آنها به شدت به افرادی که اعتماد دارند، تکیه می کنند و زمانی که وابستگی خود را از دست می دهند، احساس افسردگی می کنند. در نتیجه، آنها باید یاد بگیرند که مستقل باشند.متولدین سال خرگوش با عنصر آب عدتهای بد خود را دوست دارند.به آنها توصیه میشود که پول خود را برای تفریحات اجتماعی بی ارزش خرج نکنند و آن را برای روزهای سخت پس انداز کنند.
ارتباط متولدین سال خرگوش با متولدین سالهای دیگر
هر نماد زودیاک ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد.بر اساس طالع بینی چینی تنها نمادهایی با هم سازگاری عاطفی دارند که ویژگی های آنها با هم مطابقت دارد.اگر این ویژگی ها مطابقت نداشته باشد نیاز به تلاش بیشتر در روابط است.

سازگارترین نماد با نماد خرگوش:موش، بز، میمون و سگ
نا سازگارترین نمادها با نماد خرگوش: خروس و مار

رابطه ی متولدین سال خرگوش با متولدین سال موش:
موش و خرگوش یک جفت سازگار را ایجاد میکنند.ممکن است آرامش و شادابی خرگوش تحت تاثیر انرژی زیاد موش قرار بگیرد اما هر دو نماد در عشق و محبت عالی هستند.در زندگی عاشقانه نیز این دو با هم سازگار هستند.این دو دوستان خوبی میشوند زیرا هر دو صداقت دارند.
در زندگی عاشقانه نیز هر دو نشان از نشنه های وفادار به زندگی مشترک و دوستی هستند.

بیشتر بخوانید:خصوصیات و ویژگیهای متولدین سال موش

رابطه ی متولدین سال خرگوش با متولدین سال گاو:
خرگوش و گاو میتوانند یک گروه شگفت انگیز را تشکیل دهند.آنها دو نشان مهربان زودیاک هستند.اما به دلیل خجالت که ناشی از شخصیت ذاتی آنهاست در صحبت درباره ی مسائل مختلف مشکل دارند.این دو میتوانند به عنوان دو همکار بهترین ها باشند.

در ارتباط عاشقانه نیز این دو یک زندگی آرام و فوق العاده خواهند داشت.هر دوی این نشانها یک خانه با محیط صمصی و گرم را به بودن در محیطهای اجتماعی شلوغ ترجیح میدهند.

رابطه ی متولدین سال خرگوش با متولدین سال ببر:
ببر و خرگوش میتوانند دارای یک رابطه ی بسیار متفاوت باشند.رابطه ی آنها شاید متعادل و یا شاید بسیار خوشایند باشد.روح متین،شجاع ، جسور و آزاد ببر میتواند نقطه ضعفهای خرگوش را پوشش دهد و همچنین خرگوش گاهی به خود اجازه میدهد تا از قدرت نشانها ی دیگر بهره مند گردد.
ببر شخصیت جداب و مغناطیسی دارد اما این خصوصیات ترسناک است زیرا برای خوشحال بودن نیاز به استقلال و آزادی کامل دارد.
از سوی دیگر خرگوش آرام ، نسبتا ترسو، شیرین و دلسوز است.اگر جنگ قدرت بین این دو اتفاق بیوفتد تقریبا ببر همیشه برنده خواهد بود.با این حال هر دو نشانه دارای قدرت محبت کردن هستند که به برقراری رابطه بین آنها کمک میکند.
در زندگی عاشقانه نیز رابطه ی آنها میتواند با عدم تعادل روبرو باشد.خرگوش دوست دارد عشق بیشتری از خود نشان دهد و در هنگام بدرفتاری سخن نمی گوید.ببر با قلب مهربان و نجیب هیچگاه عمدا خرگوش را نمیرنجاند.
با این حال خرگوش باید بداند که در رابطه ای قرار میگیرد که به علت طبیعت مستقل و متغیر ببر مشکل خواهد بود.

بیشتر بخوانید:ویژگی ها و روابط متولدین سال ببر
رابطه ی متولدین سال خرگوش با یکدیگر:
دو خرگوش به دلیل خصوصیاتی مثل خجالتی بودن، شیرین بودن و همچنین مهربان بودن در کنار یکدیگر یک رابطه ی عالی خواهند داشت.اما هر رابطه ای باید مستحکم باشد.این نشان عمیقا احساسی، آرمانگرا و هنرمند است و میتواند به سرعت احساس نا امنی کند.بدبینی و اضطراب در رابطه ی بین دو خرگوش میتواند تعادل رابطه را به راحتی به هم بزند و هر دو احساس ناراحتی کنند.
در زندگی عاشقانه نیز رابطه ی دو خرگوش میتواند ایده ال باشد .در بین دو خرگوش یک رابطه ی عاطفی بسیار خوب شکل میگیرد.
رابطه ی متولدین سال خرگوش با متولدین سال اژدها:
خرگوش و اژدها ممکن است متضاد هم به نظر برسند اما هر دو میتوانند در زندگی از هم بهره ببرند.اژدها دارای یک شخصیت تند مزاج ، درخشان و پرقدرت است و میتواند مکمل خوبی برای نشانه های خجالتی یا ترسو باشد.اما این نشانه ی غالب بودن اژدها نیست زیرا خرگوش دارای قدرت ادراک و محبت است و بیشتر از نشان های دیگر میتواند حقیقت قلب اژدها را دریابد.
در رابطه ی عاشقانه این دو میتوانند یک رابطه ی نزدیک و دوست داشتنی داشته باشند.خرگوش برای حفظ تعادل عاطفی نیاز به حمایت زیادی از دوستان و خانواده دارد؛ اژدها خوشحال خواهد شد که به عنوان محافظ خرگوش و منبع قدرت خدمت کند.
رابطه ی متولدین سال خرگوش با متولدین سال مار:
خرگوش ومار ترجیح میدهند در مسیر یکدیگر قرار نگیرند.اما آنها هنوز میتوانند یک رابطه ی نزدیک داشته باشند.در اجتماع این دو تقریبا مخالف هم هستند.از آنجا که خرگوش ترسو و خجالتی است، ترجیح می دهد برای سرگرمی با دوستان خود در خانه بماند و لذت ببرد.اما مار جذابیت ذاتی ، خصوصیات اقوا کننده و هوش خطرناکی دارد.با این حال هردو در یک موقعیت منطقی از روی احساس عمل میکنند.مار به دلیل قدرت ادراک و ذهن فلسفی خود شناخته شده است و خرگوش برای دید درونی خود به جهان شناخته شده است.رابطه ی آنها ممکن است در ابتدا عقلانی باشد.
در زندگی عاشقانه نیز این دو ممکن است رابطه را عقلانی آغاز کنند.اما در زندگی عاشقنه ممکن است رابطه ی آنها بسیار عاطفی و صمیمی باشد.خرگوش ممکن است خجالتی باشد، اما این نشان همچنین ممکن است بسیار حساس باشد!مشکلات این دو ممکن است به حس نا امنی تبدیل شود.خرگوش نیاز شدیدی به حمایت نزدیکان دارد و مار شاید به سختی این حمایت را فراهم کند.از آنجا که نشان خرگوش از حس نا امنی رنج میبرد همین حس میتواند به حسادت یا حس مالکیت در یک رابطه تبدیل شود.هر دو نشان بهتر است بر روی تقویت احساسات خود کار کنند.
رابطه ی متولدین سال خرگوش با متولدین سال اسب:
خرگوش و اسب میاوانند برخی کارها را با راضی نگه داشتن یکدیگر انجام دهند و خرگوش بیشتر سعی میکند رضایت اسب را جلب کند و اسب کمتر تلاش خواهد کرد.خرگوش، طبیعتا، تمایل دارد روابط ایده آل باشد و اغلب انرژی بیشتری نسبت به شریک خود صرف میکند.خرگوش یک نشان با محبت و فهیم است.
کیفیت روابط ممکن است توسط اسب تحت تاثیر قرار گیرد.اسب میل شدیدی به تغییرات دارد که بر علیه روابط کار میکند و دعواهای درونی ممکن است برای دیگران گیج کننده باشد.
در روابط عاشقانه، این دو هر دو نیاز به تنظیمات خاصی برای راضی نگه داشتن یکدیگر دارند. خرگوش نشانی ترسو، خجالتی و عصبی است که باید از طرف دوستداران حمایت و حفاظت شود. این تقریبا یک درخواست ازاسب مستقل است که در بهترین حالت غیر قابل پیش بینی خواهد بود؛ با این حال، اگر اسب بتواند تعادل بین حفظ استقلال و حمایت ثابت برای خرگوش را پیدا کند، با غرور در مهربانی خرگوش غرق می شود.
رابطه ی متولدین سال خرگوش با متولدین سال بز:
خرگوش و بز میتوانند یک رابطه ی بلند و طولانی مدت داشته باشند.این دو نشان اشتراکات زیادی دارند و مکمل هم هستند.هر دو دارای روحی خیال پرداز و هنرمند هستند که بیشتر تصمیمات هیجانی میگیرند تا اینکه کارهای آنها از روی منطق باشد.
در زندگی عاشقانه تنها مشکلی که برای این دو نشان میتواند بوجود آید، پتانسیل درونی آنها برای بی ثباتی عاطفی است.هر دوی این نشانها زمانی که زندگی برای مدت طولانی عالی باشد بدبین و مضطرب میشوند.در چنین شرایطی بهتر است به هم کمک کنند و از اضطراب یکدیگر بکاهند.قدرت درک خرگوش در این زمانها بسیار مفید خواهد بود.
رابطه ی متولدین سال خرگوش با متولدین سال میمون:
خرگوش و میمون در طبیعت نسبتا متضاد یکدیگرند.بنابراین راطه ی متقایل در کار زمانی رخ میدهد که هر دو از طرف مقابل رضایت داشته باشند.قدرک درک خرگوش به این رابطه کمک زیادی میکند.اما این نشان به طور سنتی منزوی و منفعل است و ممکن است در رابطه بیشتر از میمون انرژی صرف کند.میمون در پی ضربه زدن به خرگوش نیست اما او با توجه به شخصیت خود در پی لذت های خودش میرود.
در زندگی عاشقانه، این دو منافع متفاوت دارند. خرگوش دوست دارد در خانه شام را در نور شمع و با موسیقی آرام صرف کند؛او از نظر اجتماعی خجالتی اما بسیار مهربان، این نشان در جلسات صمیمی راحت تر است.اما میمون بودن در جمعیت و شرکت در گروه ها و مهمانی ها را دوست دارد.
رابطه ی متولدین سال خرگوش با متولدین سال خروس:
خرگوش و خروس باید تلاش زیادی کنند تا رفتارهای خاص یکدیگر را درک کنند.این دو نشانهای مخالف هم در زودیاک هستند و رابطه ی آنها ممکن است با اصطلاک مواجه شود.مشکل این است که طبیعت آنها بسیار متفاوت است که در نتیجه ی ادراکات منحصر به فرد آنها در جهان میباشد: خرگوش زندگی را به صورت درونی و ذهنی تجربه میکند و جزئیات و مسائل دنیوی او را آزار میدهد.در صورتی که خروس اعتقاد به جزئیات دارد و فکر میکند باید برای کامل شدن جهان به شدت کار کرد.خروس ممکن است از خرگوش ایرادات زیادی به علت بی دقتی بگیرد و خرگوش نیز خروس را یک نکته سنج خسته کننده ببیند.اما خرگوش بسیار با محبت و خجالتی بوده و حتی زمانهایی که از او اتقاد شود سعی میکند سکوت کند.
در زندگی عاشقانه نیز رابطه ی آنها ممکن است زیاد خوب نباشد.خرگوش تمایل دارد در رابطه انرژی بیشتری صرف کند.شاید این برای خروس مهم نباشد اما رویکرد این دو در زندگی عاشقانه متفاوت است.
رابطه ی متولدین سال خرگوش با متولدین سال سگ:
خرگوش و سگ پیوند خوبی را بر اساس قدردانی و اعتماد متقابل شکل میدهند.خرگوش خجالتی و ترسو است و تمایل به ایجاد رابطه با نشانه های قدرتمند تر دار اما سگ با شعور ذاتی خود هیچگاه از نقطه ضعفهای خرگوش سوء استفاده نمیکند.سگ مشکل عدم اعتماد به مردم را دارد اما خرگوش هیچگاه اجازه ی سوء ظن به سگ را نمیدهد.هر دو این نشانها با محبت و قابل اعتماد هستند و از عزیزان خود محافظت میکنند.
در زندگی عشقانه آنها میتوانند یک زوج پرشور و صمیمی باشند.خرگوش با بردباری خود از احساسات طرف مقابل خود حمایت میکند.خرگوش احساسی است و میتواند مشکلات غیر منطقی داشته باشد اما سگ قدرت این را دارد که از خرگوش در برابر این مشکلات حمایت کند.در عوض خرگوش با مهربانی آرامش سگ را فراهم میکند.

بیشتر بخوانید:ویژگی ها و خصوصیات متولدین سال سگ
رابطه ی متولدین سال خرگوش با متولدین سال خوک:
خرگوش و خوک می توانند یک ارتباط عالی و متقابلا رضایت بخش ایجاد کنند، به ویژه اگر آنها دوست، عاشق یا اعضای یک فامیل باشند.خک با لذت از دوستان خود حمایت و حفاظت میکند و خرگوش عاطفی به حمایت دیگران متکی است.رابطه ی آنها تعادل خواهد داشت زیرا این دو ویژگی های مکمل هم را دارا میباشند.
در زندگی عاشقانه این دو میتوانند یک رابطه ی بلند مدت را تجربه کنند.خوک تمایل به ماجراجویی و خرگوش حس خجالت ذاتی دارد.اگر این دو در کسب و کار باشند خوک می تواند به عنوان مکمل، به لحاظ اجتماعی تر و با سهولت بیشتر از خرگوش عمل کند. با این حال، رفتار خوب خوک هرگز اجازه نخواهد داد که اینگونه تصور شود که خوک همه کاره است.این علامت همیشه به ایده های خرگوش گوش می دهد و به احتمال زیاد آنها را به طور منحصر به فرد نوآورانه می بیند.
چگونه با یک متولد سال خرگوش ارتباط برقرار کنیم؟
برای رابطه با متولدین این نشان تلاش زیادی لازم نیست.تنها لازم است که به ضعف های آنها کمک کنید.
نقاط قوت خرگوشها:خرگوش روابط اجتماعی خوبی دارند. آنها با دیگران مهربان هستند و ملایم و محتاط با دیگران رفتار میکنند. آنها با حس شوخ طبعی خوب، می توانند اختلافات را به یک بحث خوب و دشمنان را به دوستان تبدیل کنند. خلق ملایم،مهمان نوازی، محتاط و آماده کمک به دیگران بودند از خصوصیات آنها در رابطه است.
نقاط ضعف خرگوشها:محبت زیاد ممکن است منافع آنها را به خطر بیاندازد و نبود قاطعیت میتواند مشکلات عاطفی برای آنها ایجاد کند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “خصوصیات و ویژگی های متولدین سال خرگوش”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *