---------------------- ---------------------

خوش شانس ترین انسان دنیا همراه عکس

آیا شانس و اقبال برای همه انسان ها مساوی است یا تعداد انگشت شماری از آن برخوردار هستند؟ آیا این همه خوش شانسی برای یک نفر با عقل جور در می آید؟

فرین سیلاک، یک معلم موسیقی ساکن کرواسی، متولد ۱۹۲۹ که چهار بار هم ازدواج نموده است در نزد دوستانش و شاید مردم جهان به آقای خوش شانس معروف است. اما ممکن است بپرسید چه عواملی باعث شده تا او را چنین بنامند.
سرگذشت آقای خوش شانس بواقع عجیب و باور نکردنی است.با مجله قو همراه باشید تا با زندگی عجیب این مرد آشنا شوید.

اولین حادثه برای او در سال ۱۹۶۲ اتفاق افتاد وقتی با ترن به شهر دوبروونیک می رفت. ترن از ریل خارج شد و بداخل یک رودخانه یخ زده واژگون شد و ۱۷ نفر از کسانی که با او همسفر بودند مردند ولی او با یک بازوی شکسته و چند خراش کوچک نجات یافت.

اما سال بعد اتفاق باور نکردنی افتاد او با یک هواپیما از زاگرب به رجیکا می رفت که ناگهان درب بخش اتاق خلبان کنده شد و او از هواپیما به بیرون پرتاب شد در این حادثه تمام سرنشینان که شامل ۱۹ نفر بودند مردند اما او بر روی یک انبار کاه روباز افتاد و چند روز بعد چشمانش را در بیمارستان باز نمود.

عکس خوش شانس ترین مرد دنیا

چند سال بعد او با اتوبوس بطرف زاگرب می رفت، راننده خواب آلود اتوبوس باعث شد تا اتوبوس با سرعت زیاد بداخل یک رودخانه سقوط نماید در این حادثه ۴ نفر کشته شدند و آقای خوش شانس با جراحات سطحی نجات یافت.

در سال ۱۹۷۰ در حال رانندگی ماشینش آتش گرفت و او قبل از انفجار از ماشین خارج شد و چند سال بعد دوباره ماشینش آتش گرفت و آتش از داخل دریچه های تهویه بیرون زده و بیشتر موهایش را سوزاند اما او در نهایت نجات یافت.

۲۰ سال بعد در هنگام عبور از خیابان در زاگرب یک اتوبوس محکم به او زد اما این بار نیز جز چند خراشیدگی سطحی آسیب دیگری به او وارد نشد و در همان سال در حال رانندگی در یک گردنه کوهستانی، ماشینش از گاردریل خارج شد و او به پایین پرت شده و روی یک درخت فرود آمد و ماشینش سیصد متر آنطرفتر منفجر شد.

خوش شانسی های این مرد عجیب و غریب که بارها سر مرگ را کلاه گذاشت بالاخره در سال ۲۰۰۳ تکمیل شد، وقتی او در قرعه کشی یک میلیون دلاری کرواسی برنده اعلام شد.

اما تمام این وقایع انسان را به فکر فرو می برد که آیا شانس و اقبال برای همه انسان ها بطور یکسان است یا برخی انگشت شمار فقط از این موهبت برخوردار هستند. چه عاملی وجود دارد که باعث می شود یک انسان تا این اندازه خوش شانس باشد و بقیه نباشند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “خوش شانس ترین انسان دنیا همراه عکس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *