---------------------- ---------------------

دختر جنجالی بازداشت شد+عکس

دختر دوست رئیس جمهور سابق کره جنوبی ، امروز ( چهارشنبه) در هواپیمایی که از آمستردام به سمت سئول می‌رفت ،دستگیر شد.

به نقل از خبرگزاری فرانسه،‌ “چونگ یو – را”، بیست ساله و تنها فرزند چویی سون سیل ، دوست صمیمی و نزدیک پارک گئون های، رئیس جمهوری استیضاح شده کره جنوبی در هواپیمایی که از آمستردام هلند به سمت سئول در پرواز بود، بازداشت شد.

این دختر جوان روز سه شنبه از دانمارک مسترد شده بود.

دستگیری دختر جنجالی کره جنوبی

چویی سون سیل که به دلیل تاثیر و نفوذش بر رئیس جمهوری استیضاح شده کره جنوبی به “راسپوتین کره جنوبی” معروف شده است، چهره اصلی در رسوایی فسادی بود که باعث شد تا زمان برکناری پارک گئون های در سراسر کشور تظاهرات خیابانی زیادی برگزار شود.

پارک گئون های و این زن به اتهام پذیرش و درخواست میلیون‌ها دلار رشوه از کمپانی‌های بزرگ کره جنوبی چون سامسونگ در حال محاکمه هستند.

چونگ ۲۰ ساله که در ژانویه ۲۰۱۷ توسط پلیس دانمارک بازداشت شده بود، از این کشور به کره ی جنوبی مسترد شد. وی باید برای پاسخ دادن به پاره‌ای سوالات به سئول منتقل می‌شد که امروز در هواپیما دستگیر شد.

این دختر ۲۰ ساله به استفاده از میلیون‌ها دلاری که سامسونگ برای کمک مالی به وی برای داشتن زندگی لوکس در اروپا پرداخت کرده، متهم است و باید پاسخگو باشد.

خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی اعلام داشت، یک تیم پنج نفره از مقام‌های دفتر دادستانی کره جنوبی به آمستردام رفتند تا این دستگیری بر طبق روال صورت پذیرد.

این دختر جوان بعد از ورود به فرودگاه بین المللی اینچئون بیانیه کوتاه مطبوعاتی خواهد داشت و سپس به دفتر دادستانی سئول برده می‌شود تا به سوالات پاسخ دهد.

منبع:ایسنا

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دختر جنجالی بازداشت شد+عکس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *