---------------------- ---------------------

عشق پیا ورتزباخ، دختر شایسته ۲۰۱۵ به فوتبالیست ایرانی جنجالی شد

دختر شایسته ۲۰۱۵ جهان دلباخته پسر خوشتیپ ایرانی شده است! این خبر تیتر داغ خیلی از رسانه های فیلیپین شده است زیرا که خانم پیا ورتزباخ دختر شایسته ۲۰۱۵ دنیا اهل فیلیپین می‌باشد. ابراز علاقه پرسر و صدای پیا ورتزباخ به دو رگه ایرانی یعنی میثاق بهادران جنجالی شد.

پیا ورتزباخ و میثاق بهادریان

به گزارش مجله اینترنتی قو این ابراز علاقه جنجالی، میثاق بهادران، گلزن دورگه تیم ملی فیلیپین مجددا در راس اخبار این کشور قرار گرفته است.

درباره میثاق بهادران جالب است بدانید وی بازیکن سال ۲۰۱۵ فیلیپین است که برای تیم ملی فیلیپین وتوماس داولی سرمربی آمریکایی شان خوش درخشیده و گل های حساس و زیادی در رقابت های انتخابی جام جهانی بثمر رسانده است و در این کشور یک ستاره به حساب می آید.

میثاق بهادران متولد ۱۳۶۵ میباشد او که در رشته دندانپزشکی تحصیل کرده است. دائما به ایران رفت و آمد داشته و در تمرین تیم های لیگ برتری هم شرکت داشته است. او حتی در دوران جوانی جلوی دوربین رفته و به همراه سحر ذکریا به ایفای نقش پرداخته است.

عکس جدید پیا ورتزباخ

اینکه پیا تصویری از میثاق در اینستاگرامش منتشر کرده و از او خواسته بخاطرش گل بزند و از رابطه عاشقانه‌شان گفته، این دو را در صدر اخبار رسانه های این کشور قرار داده است. احتمالا قرار است بزودی تغییرات مهمی در زندگی شان بیفتد و به آمریکا بروند.

منبع:اولی ها

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “عشق پیا ورتزباخ، دختر شایسته ۲۰۱۵ به فوتبالیست ایرانی جنجالی شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *