---------------------- ---------------------- ---------------------

روش گرفتن تیک آبی در اینستاگرام

شما میتوانید با یکی از ۷ راهی که در این مطلب میخوانید حساب خود را تایید و تیک آبی دریافت نمایید

حساب های دارای نشان تایید شده شامل بعضی چهره های عمومی شناخته شده، افراد مشهور و برندهای جهانی حاضر در اینستاگرام هستند. این اکانت ها به این خاطر نشان تایید شده(تیک آبی) دریافت می کنند که احتمال زیادی دارد مورد جعل هویت قرار بگیرند و اینستاگرام می خواهد مطمئن شود که کاربران اینستاگرام به راحتی می توانند افراد و برندهای معتبر را پیدا و دنبال کنند.

۱- فعال باشید
فعال باشید! وقتی که ادمین اینستاگرام اکانت شما را چک میکند و متوجه می شود که مثلا از آخرین پستی که گذاشتید یک ماه گذشته، به سادگی اکانت شما را رد می کند. مهم نیست که هویت شما جعل شده باشد، مهم نیست قبلا چقدر فعال بوده اید و حتی اهمیت ندارد که چقدر احتیاج به این تاییدیه دارید، زمانی که فعال نباشید به سادگی کنار گذاشته می شوید!

راه های گرفتن تیک آبی اینستاگرام

۲- اعتبار خود را ثابت کنید
به عنوان مثال، شما می توانید در نمایه نمایش مشخصات عمومی خود ، وب سایت رسمی خود، صفحه فیس بوک و یا حساب توییتر را لینک کنید. این گونه ثابت می شود که این حساب متعلق به شماست.

۳- فالوور فیک به هیچ عنوان
داشتن فالور فیک موضوعی است که اینستاگرام به هیچ عنوان قبول نخواهد کرد و اگر اکانت شما را مورد بررسی قرار دهد و متوجه این موضوع شود، مطمئن باشید که به هیچ عنوان نمی توانید تایید شوید. پس تلاش نکنید با خرید فالوور، تیک آبی را بگیرید!

۴- داشتن فالوورهای زیاد
این روش خیلی کارایی ندارد اما یکی از نکاتی که وجود دارد تا بتوانید تیک آبی رنگ را بگیرید این است که مشهور باشید! البته قبلا راجع به اینکه چه تعداد فالوور باعث گرفتن این تاییدیه می شود سوال پرسیده شده و مشخص شد که پلتفرم به پلتفرم متفاوت است. مثلا یک اکانت فیسبوک با ۱۰۰۰ نفر فالوور این تیک را گرفته اما یک پیج با بیش از ۱ میلیون فالوور نه. پس خیلی وقت ها هم به حس ادمین بستگی دارد و شامل هیچ چارچوب مشخصی نمی شود!

۵- جعل هویت
اتفاقی که این روزها خیلی شاهد آن هستیم. وقتی کسی اکانت شما را جعل می کند، شما به اینستاگرام پیغام میدهید و بعد از آن یک فرم پر می کنید که نشان می دهد اکانت شما اکانت اصلی هست. اما این اتفاق باعث گرفتن تیک آبی نمیشود و فقط اکانتی که هویت شما را جعل کرده مسدود میشود. ولی اگر این جعل هویت زیاد اتفاق بیفتد میتواند باعث گرفتن این تاییدیه شود.* با این حال، خواهشا خودتون برای خودتون اکانت فیک نسازید که بخواید بعدش این تاییدیه رو بگیرید، چون احتمالا فقط IP شما مسدود میشه و همون اکانت اصلیتون رو هم از دست میدید!

۶- تاییدیه بخرید!
شما می توانید تیک آبی رنگ را از طریق فیسبوک خریداری کنید و با متصل کردن اکانت اینستاگرام خود به فیسبوک، تاییدیه را برای اینستاگرام خود بگیرید.

۷- یک بیوگرافی در ویکی پدیا داشته باشید
یک بیوگرافی درست و کامل از خود در سایت ویکی پدیا که وبسایتی مناسب در زمینه اطلاعات است داشته باشید. درضمن باید بیوگرافی انگلیسی باشد تا پس از مدتی اینستاگرام این تیک آبی رنگ را برای شما در صفحه شما قرار دهد.

منبع:خبرگزاری صدا و سیما

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “روش گرفتن تیک آبی در اینستاگرام”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *