---------------------- ---------------------- ---------------------

خلاصه داستان و زمان پخش سریال های ماه رمضان ۹۸

از یادها رفته، دلدار و برادر جان سریال های تلویزیونی ماه رمضان ۹۸ از شبک یک تا سه سیما هستند. ولی همچنان پخش سریال مناسبتی از شبکه پنج سیما در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

سریال از یادها رفته از شبکه یک سیما در ماه رمضان ۹۸ پخش خواهد شد

تصویر سریال از یادها رفته

«از یادها رفته» به تعبیر اکبر تحویلیان تهیه‌کننده این سریال، در حوزه تاریخ معاصر می‌گذرد. داستان این سریال به زندگی دختری جوان در سال ۱۳۱۹ می‌پردازد که به دلیل نداشتن شناخت از وضعیت کشور و آداب رسوم دچار بحران شدیدی می‌شود، ولی با کشف حقیقت سنت‌ها و رفتارها به آرامش و زندگی مشترک می‌رسد. بخش‌هایی از داستان این سریال که درباره خسرو(حسین یاری)و مهربانو(هلیا امامی) است نیز به کشف حجاب می‌پردازد. حسین یاری، حسین پاکدل، هلیا امامی، میترا حجار، پوریا پورسرخ، بیتا فرهی، کامران تفتی، لیلا بلوکات، سیما تیرانداز، مهدی سلوکی، رضا یزدانی، رسول نجفیان، علیرام نورایی، حبیب دهقان‌نسب، مهرداد ضیایی و … بازیگران این سریال هستند.

سریال دلدار از شبکه دو سیما در ماه رمضان ۹۸ پخش خواهد شد

تصویر سریال دلدار

نام سریال رمضانی شبکه دو هم «دلدار» است که امروز از لوگوی آن نیز رونمایی شد. بعد از سریال «سایبان»، برادران محمودی این روزها درحال فیلمبرداری سریال «دلدار» برای ماه رمضان ۹۸ هستند و تاکنون محمدرضا غفاری و الناز حبیبی جلوی دوربین رفته‌اند. «دلدار» یک ملودرام عاشقانه است که در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در ماه رمضان از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان این سریال که توسط آزیتا ایرایی و مهدی حمزه نوشته شده، آمده است: «دیریست که دلدار پیامی نفرستاد». اوایل دیماه ۹۷ کلید خورد.

سریال برادر جان از شبکه سه سیما در ماه رمضان ۹۸ پخش خواهد شد

تصویرسریال برادرجان

«برادر جان» نام سریالی است که محمدرضا آهنج بعد از مدت‌ها غیبت برای تلویزیون می‌سازد. کاری که سعید نعمت‌الله نویسندگی کرده و تولید آن با حضور بازیگران شاخصی همچون علی نصیریان، حسن پورشیرازی و حسام‌منظور از دی‌ماه شروع شد. این سریال در ۳۰ قسمت ۳۵ دقیقه‌ای برای شبکه سه تولید می‌شود؛ در حالیکه پیش از این قرار بود برای رمضان شبکه یک روی آنتن برود.

موضوع اصلی این ملودرام خانوادگی «حق الناس» است و در خلاصه داستان آن آمده است: «پسری بعد از، از دست دادن پدرش می‌خواهد دِین‌های او را ادا کند.» این سریال تازه‌ترین همکاری سعید نعمت‌الله و محمدرضا شفیعی بعد از سریال‌های «جراحت»، «شیدایی»، «رستگاران»، «عقیق»، «مادرانه»، «روح الله» و… به حساب می‌آید.

به جز علی نصیریان، حسن پورشیرازی و حسام منظور که پیش از این به عنوان بازیگران سریال «برادر جان» معرفی شده‌اند، آفرین عبیسی، سعید چنگیزیان، کامران تفتی، سجاد افشاریان، نسیم ادبی، مارال فرجاد، شیوا ابراهیمی، محبوبه صادقی و جلیل فرجاد نیز دیگر بازیگرانی هستند که حضورشان در این پروژه قطعی شده و برای این ملودرام اجتماعی و مذهبی به ایفای نقش می‌پردازند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “خلاصه داستان و زمان پخش سریال های ماه رمضان ۹۸”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *