---------------------- ---------------------

زنی با قلبی در کوله پشتی!

زنی که اکنون قلب ۷ کیلویی دارد بعد از وخیم شدن حالش از روش عجیبی استفاده میکند.

زنی که در سینه قلب ندارد

در پی مشکل قلبی و شرایط وخیم یک بیمار زن، پزشکان مجبور به استفاده از روشی خاص شدند، روشی که قلب بیمار همراه با تجهیزات و باطری داخل کوله پشتی همراه او به همه جا حمل می شود.

زنی با قلب ۷ کیلویی

سیلوا حسین ۳۹ ساله مدتها به علت دردهای شدید و سنگینی غیرطبیعی در سینه اش به پزشک مراجعه میکرده و تمام آن مدت مشکل قلبی او به اشتباه مشکل گوارشی تشخیص داده می شد و او به اجبار داروهای غیرضروری مصرف می کرد تا اینکه در نهایت مشکل اصلی او تشخیص داده شد و متخصصان قلب و عروق به دلیل وضعیت وخیم او مجبور به جراحی خاصی شدند.

عکس زنی با قلب عجیب

سیلوا در این باره می گوید:تمام آنچه قبل از جراحی به یاد دارم اشک هایی است که هنگام گفتن آرزوهایم به خواهر کوچکم می ریختم.بعد از پایان جراحی زمانی که به هوش آمدم به من گفتند که قلب مرا از سینه خارج کرده اند تا بهبود یابم ، نمی دانستم اینها یعنی چه و فکر می کردم مرده ام و این صداها و تصاویر را روح من درک می کند ولی بعد متوجه شدم که در پی یک جراحی موفقیت آمیز صاحب قلب جدیدی شده ام که باید داخل یک کوله پشتی آن را با خود حمل نمایم.

عکس سیلوا حسین

این زن مسلمان که دو فرزند ۱۸ ماهه و ۵ ساله دارد توسط پزشکان، دیانا گارسیا و اندری سیمون جراحی شد ؛ جراحی که او را صاحب قلبی ۷ کیلویی کرد. متخصصان با توجه به اوضاع مجبور به عمل جراحی خاصی شدند که در پی آن اکنون سیلوا حسین صاحب قلبی قابل حمل در کوله پشتی است که با لوله، باتری و تجهیزات جانبی، وزن آن به هفت کیلوگرم می رسد.

او گفت: مطمئنا با این شرایط مثل سابق به راحتی نمی توانم هر کاری انجام دهم ولی سلامتی که بدست اورده ام زندگی را لذت بخش کرده است.

منبع:نمناک

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “زنی با قلبی در کوله پشتی!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *