---------------------- ---------------------

سحر تبر کیست همراه با تصویر

این روزها در اینستاگرام تصویرهایی میبینیم که با انجام عمل‌های به اصطلاح زیبایی، صورت خود را به شکل زامبی ،اسکلت‌های انسانی یا مردگان از گور گریخته در می‌آورند تا خود نمایی کنند. یکی از این افراد دختری به نام سحر تبر است.

عکس عجیب دختر ایرانی

یک دختر که با عملهای زیبایی و گریم صورت وحشتناک در اینستاگرام جنجال به پا کرده است . عمل های صورت این دختر برعکس جواب داده و قیافه ای ترسناک که دلهره در دل بیننده ایجاد میکند را ساخته است وی در صفحه شخصی خود عکسهایش را به اشتراک میگذارد .

تصویر ترسناک دختر ایرانی

سحر تبر دختری است که با زیبا خواندن خود در اینستاگرام باعث تعجب کاربران شده و اکثر افراد برای دیدن عکس های ایشان از پیج اینستاگرامش دیدار میکنند.

در زمان کنونی عمل های زیبایی بسیار باب شده است و بعضی مواقع از حد میگذرد، بعضی از عمل های تاثیرات جبران ناپذیری بر ظاهر فرد میگذارد که بسیار ناراحت کننده است.

وقتی از سحر تبر پرسیدند تبر آخر اسمت چیست گفت بخاطر اینکه تبر با کلمه سحر هم قافیه است این اسم را برای اینستاگرامم انتخاب کردم.

سحر تبر با گریم ترسناک

لازم به ذکر است پیج اینستاگرام سحر تبر بخاطر قیافه اش فالور زیادی دارد.

او در مورد این چهره ای که برای خود میسازد تا به حال توضیح زیادی نداده است و بعضی از کاربران این عقیده را دارند که صورتی که او به نمایش میگذارد توسط گریم حرفه ای به این شکل در آمده و ربطی به عمل های زیبایی ندارد.

عکس بدون گریم سحر تبر

سحر تبر جدیدا عکسی از چهره واقعی و بدون گریم خود منتشر کرده است.

منبع:حیاط خلوت

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “سحر تبر کیست همراه با تصویر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *