---------------------- ---------------------

سری اول خودرو تیگو۷ در مراسمی به خریدارن تحویل داده شد

این مراسم ابتدا در پیست اتومبیلرانی آزادی و با حضور مسئولین ارشد مدیران خودرو، مسئولین چری در ایران و اصحاب رسانه برگزار شد که طی آن، خودروهای خریداری شده در اولین طرح فروش توسط مدیرفروش و مارکتینگ برند چری و همچنین نماینده شرکت چری در ایران به صورت نمادین به مالکان تحویل داده شد.

معرفی تیگو ۷

پس از مراسم تحویل، مشتریان برای صرف شام به میزبانی شرکت مدیران خودرو به هتل اسپیناس پالاس تهران رفتند و به عنوان نخستین مالکان این خودرو، مراسم شام را در کنار هم گذراندند. چری تیگو۷ به عنوان یک کراس‌اور کامپکت، سومین خودرو مدیران خودرو با برند چری است که از پیشرانه ۱٫۵ لیتری مجهز به توربوشارژر بهره می برد و قدرتی معادل ۱۴۷ اسب بخار دارد.

تحویل تیگو ۷

در مصاحبه انجام شده خبرنگار ما با بعضی از خریداران، اغلب آنها که قبل از این خودرو عموما شاسی بلند سوار بوده اند، این خودرو را در مرحله اول به دلیل توانایی های فنی و در مرحله دوم به علت امکانات و آپشن های لوکس انتخاب کرده بودند. یکی از مالکان که قبل از این خودرو مالک یک هیوندای توسان بوده است در مورد تفاوت سیستم تعلیق این خودرو با توسان گفت: من در مسیرهای بسیار طولانی با توسان رانندگی کرده بودم ولی در نخستین تست درایو عمومی تیگو۷ در پیست آزادی، نرمی سیستم تعلیق و همچنین شتابگیری این خودرو مرا به شدت به خود علاقه مند کرد و بعد از برنامه رونمایی، این خودرو را ثبت نام کردم.”

مشخصات تیگو ۷

منبع:اخبار خودرو

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “سری اول خودرو تیگو۷ در مراسمی به خریدارن تحویل داده شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *