---------------------- ---------------------- ---------------------

سو استفاده زن تهرانی از چادر

در ساعت ۹ شب ۲۱ خرداد یک گزارش آدم ربایی در میدان میوه و تره بار به کلانتری ۱۵۰ تهرانسر اعلام شد.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ رئیس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر در این باره توضیح داد: با حضور ماموران گشت ارشاد در محل مشخص شد خانمی ۴۴ ساله در حال خارج کردن پسربچه ۵ ساله از میدان تره بار بوده که توسط پدر کودک شناسایی شده است.

وی افزود: تحقیقات صورت گرفته حاکی از آن بود که والدین این کودک به قصد خرید به این مرکز مراجعه کرده بودند و در یک لحظه به علت سهل انگاری، حواسشان از کودک پرت شده و زن رباینده که بچه را تنها دیده و سعی داشته با مخفی کردن وی در زیر چادر، او را از میدان خارج کند،اما پدر بچه به موقغ کفش های مودک خود را زیر چادر رباینده شناسایی کرده و مانع از خارج کردن فرزندش از میدان شده است.

این مقام انتظامی اضافه کرد: متهم همراه همسر و فرزند ۱۳ ساله اش در شهر قدس زندگی می کنند هر دو معتاد به هروئین هستند. بر اساس شواهد به نظر می رسد این خانم اختلالات روانی دارد که البته در صورت اعزام وی به پزشکی قانونی نظریه اعلام خواهد شد . وی در تحقیقات پلیسی عنوان کرد من فکر می کردم این کودک فرشته است و قصد داشتم او را با خود به خانه ام ببرم.
سرهنگ راسخ در پایان از خانواده ها خواست زمانی که همراه کودکان خردسال بیرون از منزل می روند، از تنها گذاشتن آن ها جدا خودداری کنند تا بزهکاران نتوانند به اعمال مجرمانه دست بزنند.

برگرفته از رکنا

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “سو استفاده زن تهرانی از چادر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *