---------------------- ---------------------

صحبتهای بهنوش بختیاری در مورد فضای مجازی و شهر تهران

بهنوش بختیاری که مهمان پنجمین قسمت برنامه ی مردم گرا با اجرای نجمه جودکی بود گفت رابطه ی تعریف شده و محدود با دنیای مجازی دارم.برنامه مردم گرا از شبکه ی ۳ پخش میشود.

بهنوش بختیاری در فضای مجازی
وی در باره ی شرایط حضورش در فضای مجازی گفت: شاید خیلی‌ها باور نکنند ولی من بیرون از منزل اینترنت ندارم، وقتی سر کار هستم، حتی به تلفن هم پاسخ نمی‌دهم و اساساً رابطه‌ام با فضای مجازی، رابطه محدود و تعریف‌شده‌ای است. آن‌قدری که شب‌ها وقت کمی را برای مطالعه نظرات مردم بگذارم و اگر کسی کار مهمی داشت به آن جواب بدهم، در همین حد.

عکس جدید بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری که در فضای مجازی طرفداران بسیار ی دارد درباره تعداد دنبال کننده‌هایش نیز گفت: اتفاقاً همه آن‌هایی که من را از فضای مجازی دنبال کرده‌اند، الزاماً طرفدار من نیستند. بعضی برای اطلاع از اتفاقات خیریه و اکران‌های خصوصی و … من را در فضای مجازی دنبال کرده‌اند. برخی نیز برای اطلاع از اخبار مربوط به من صفحه را دنبال کرده‌اند، که نباید این گروه را جزو طرفداران حساب کرد.

بهنوش بختیاری:من عاشق تهران هستم

وی ادامه داد: با این که من تهرانی نیستم، ولی عاشق تهران هستم. آن‌قدری که شاید گلبول‌های تهران در خونم از گلبول‌های سفید خونم بیشتر است! ولی درباره تهران باید بگویم که در ۱۰ سال اخیر پیشرفت فوق‌العاده‌ای داشته و زیباتر شده و مراکز فرهنگی، تفریحی و تجاری آن افزایش بسیار زیادی داشته است.

بهنوش بختیاری متولد ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۴میباشد او بازیگر و منشی صحنه ایرانی است.

وی مدرک کارشناسی در رشتهٔ زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران را دارا میباشد.
خاطره بهنوش بختیاری از همسایه ژاپنی‌ خود

او در ادامه خاطرنشان کرد: نگاه ما به اقتصاد کشورمان در بعضی مواقع نادرست است. فرضاً برخی مردم اصرار عجیبی دارند که در تمام زندگی اجناس خارجی استفاده کنند. چند سال پیش همسایه‌ای ژاپنی داشتم که اقلام منزل خود را تماماً از ژاپن همراه آورده بود. حتی تنقلات و مواد غذایی را نیز از محصولات کشور خود استفاده می‌کرد. وقتی علت را جویا شدم گفت: کشور ما برای خودکفا شدن سال‌ها تلاش کرده، ما سال‌ها کوشیده‌ایم و برای رسیدن به آزادی و خودکفایی کشورمان بسیاری تلاش کرده‌اند و بسیاری خون داده‌اند. من برای پاسداشت آن‌همه تلاش و حفظ خودکفایی کشورم تمام تلاشم را می‌کنم که از اجناس تولید ژاپن استفاده کنم تا اقتصاد کشور خود را تقویت کنم.

بهنوش بختیاری:من عاشق تهران هستم

بارها شد که با همین همسایه ژاپنی خود در تهران گردش می‌کردیم و او می‌گفت تصور مردم دنیا نسبت به تهران، با واقعیت‌هایی که در تهران دیده می‌شود بسیار فرق می‌کند. هنوز کسانی هستند که خیال می‌کنند تهران شهری عقب‌افتاده است، درحالی‌که هر بار من به ایران می‌آیم پیشرفت و رشد در تهران را به‌طور ملموس می‌بینم.

بهنوش بختیاری در پایان درباره ی تهران گفت: تهران آرمانی من همین تهرانِ الآن با وضعیت امروز است ولی بدون ترافیک و آلودگی. البته بخشی از این مشکلات هم به خود ما برمی‌گردد، وقتی‌که دائماً درد فقرا را به بقیه یادآوری می‌کنیم، شایسته نیست خودمان سوار بر ماشین لوکس چند صد میلیون تومانی بشویم. خود من ماشین ندارم، چرا که معتقدم وقتی همسرم خودرو دارد، نیازی نیست که من هم ماشین داشته باشم.

بهنوش بختیاری:من عاشق تهران هستم

منبع:باشگاه خبرنگاران

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “صحبتهای بهنوش بختیاری در مورد فضای مجازی و شهر تهران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *