---------------------- ---------------------

صحبتهای نسیم ادبی در مورد فصل سوم شهرزاد

نسیم ادبی متولد سال ۱۳۵۵ در تهران بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، اهل کشور ایران است.

نسیم ادبی که نقش خواهر بزرگ شهرزاد را بازی میکند گفت: حضورم با فیلم “طاق باز” که یک سکانس پلان به کارگردانی “شهرام اسدزاده” است؛ در جشنواره فیلم فجر قطعی شده اما هنوز قطعیتی در مورد سایر آثاری که در آنها بازی کردم وجود ندارد.

خواهر بزرگ شهرزاد , نسیم ادبی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری اظهار داشت: در حال حاضر در سینما و تئاتر فعالیتی ندارم و مشغول بازی در سریال “هاتف”به کارگردانی “بهرنگ توفیقی” هستم که محرم امسال از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.

او درباره نقش خود در این سریال افزود: قصه این سریال در سال ۱۳۱۰ می‌گذرد و اثر کاملاً تاریخی بوده و نقش من نسبت به سایر آثاری که مخاطب از من دیده بسیار متفاوت خواهد بود.
در سریال هاتف نقشی کاملاً مثبت را ایفا می‌کنم. فیلمبرداری این اثر همچنان ادامه داشته و احتمالاً اواخر شهریور ماه به پایان می‌رسد.

مصاحبه ی نسیم ادبی

بازیگر سریال شهرزاد درخصوص حضور خود در فصل سوم این سریال ادامه داد:به طور قطع در فصل سوم این سریال نیز به بازی خواهم کرد.در حال حاضر گروه در حال استراحت هستند و از سه هفته دیگر فیلمبرداری فصل سوم شروع میشود.

بازیگر نمایش “سردار” درخصوص بازخورد فصل دوم سریال شهرزاد بیان کرد:من خودم هنوز موفق به دیدن فصل دوم نشدم اما تا همین جا از بازخورد دوستان و مردم متوجه شدم که شهرزاد راه درستی رفته و رضایت مخاطبان را به همراه داشته است.

بازیگر فیلم “خوب، بد، جلف” درباره احتمال حضور در جشنواره فیلم فجر و دغدغه شخصی خود برای حضور در این جشنواره ادامه داد:بالاخره هر بازیگری دوست دارد در جشنواره فیلم فجر حاضر شود و من هم در چندین سال گذشته در این جشنواره حاضر بوده‌ام. امسال هم تا حالا حضورم با فیلم “طاق باز” که یک سکانس پلان به کارگردانی “شهرام اسدزاده” است؛در جشنواره فیلم فجر قطعی شده ولی هنوز قطعیتی در مورد سایر آثار وجود ندارد.

نسیم ادبی درباره حضور خود در سینما تاکید کرد: فعلاً فصل ساخت آثار سینمایی شروع نشده و اکثر آثار در مرحله پیش تولید هستند.صحبت‌هایی برای حضور در چند اثر سینمایی با من شده
که تا بستن قرارداد نمی‌توانم در مورد آنها حرفی بزنم.

نسیم ادبی با اشاره به چالش کسب سیمرغ جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد: اینکه انسان مورد تشویق قرار بگیرد در هر برهه‌ای از زندگی خوشایند است و این طور نیست که من بگویم تشویق را دوست ندارم.اگر بازیگری می‌گوید دوست ندارم مورد تشویق مخاطبین و داوران قرار بگیرم اتفاق اشتباهی است و به همین سبب گرفتن سیمرغ بلورین در جشنواره به عنوان یک تشویق بزرگ در حرفه من بسیار لذت بخش و آرزوی من است.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “صحبتهای نسیم ادبی در مورد فصل سوم شهرزاد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *