---------------------- ---------------------- ---------------------

طارمی گزینه ی جایگزین قوچان نژاد در پرسپولیس

قوچان نژاد تا جمعه شب فرصت داشت تا جواب نهایی خود را به پرسپولیس بدهد،حال با منتفی شدن پیوستن او به پرسپولیس برانکو و مدیران باشگاه روی گزینه بعدی خود متمرکز خواهند شد.
صححبت از مهدی طارمی است.
شاید بتوان از مهدی طارمی به عنوان جدی‌ترین مدعی آقای گلی در جام ملت‌های آسیا نام برد.طارمی در دومین فصل حضورش در پرسپولیس به عنوان آقای گلی دست یافت.هرچند که روزهای قبل صحبتهایی در مورد حضور او در پرسپلیس شد که خوشایند هواداران نبود.
او مدت‌هاست که هیچ محبوبیتی در میان هواداران ندارد اما در شرایط فعلی شاید پرسپولیس به او بیشتر از همیشه نیاز دارد. برخلاف روزهای گذشته که مسئولان پرسپولیس درباره مذاکره با او هیچ چیزی را تایید یا تکذیب نکرده بودند اما امشب پندار خمارلو در پاسخ به یکی از هواداران که خواهان معرفی گزینه بعدی پرسپولیس شده بود نوشت:
“گزینه بعدی را برانکو باید انتخاب کند البته اگر دوستان از انتخاب ایشان ناراحت نشوند!”
این یعنی برانکو برای بازگشت طارمی‌ به پرسپولیس مشکلی ندارد. حالا همه چیز دست خود طارمی و باشگاه الغرافه است. البته تیم قطری هم اعلام کرده بود که بابت طارمی با تیم‌هایی که او را بخواهند مذاکره خواهد کرد.
در روزهای گذشته بازگشت طارمی به پرسپولیس تا حدودی «نشدنی» به نظر می‌رسید اما حالا همه چیز دست به دست هم داده تا او به پرسپولیس نزدیک‌تر از همیشه باشد. این چیزی است که خواست برانکو هم هست و هواداران پرسپولیس هم علیرغم میل باطنی‌شان، در صورتی که قطعی شود ، آن را خواهند پذیرفت.

برگرفته از پارس فوتبال

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “طارمی گزینه ی جایگزین قوچان نژاد در پرسپولیس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *