---------------------- ---------------------

طالع بینی سال سگ برای متولدین سال سگ

همانطور که میدانید سال ۱۳۹۷ (۲۰۱۸) سال سگ است.طبق طالع بینی چینی هر نشانی طالع مخصوص خود را در سالهای گوناگون دارد.نکته ی قابل توجه این است که تمام طالع بینی ها با توجه به سال چینی انجام میشود.سال سگ طبق تقویم چینی از ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ (۱۶ فوریه ۲۰۱۸) شروع میشود و پایان این سال ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ (۴ فوریه ۲۰۱۹ ) میباشد.طالع بینی متولدین سال سگ در سال سگ چگونه است؟

 

سال سگ برای متولدین سال سگ چگونه پیش بینی میشود؟
افرادی که در سال سگ متولد شده اند قصد دارند در این سال موفق تر باشند.سال تولد زودیاک بر اساس نجوم و ستاره شناسی است.دقت داشته باشید که چینیان باستان بر این عقیده بودند که زمانی که نماد سال افراد با نماد سالی که در آن قرار دارند یکی میشود فرد سال پر فراز و نشیبی را در پیش خواهد داشت و به اصطلاح به این اتفاق (Ben Ming Nian/ بن مینگ نیان) میگفتند.

متولدین سال سگ و کسب پول و ثروت در سال سگ
در این سال متولدین سال سگ باید ابتکار عمل را بین مردم به دست بگیرند و سود بیشتر بدست آورند.سخت است اما با سرمایه گذاری های دقیق یا دریافت پاداش از پروژه های املاک و مستغلات این امر ممکن است.ستاره ی تای سوی هرچندکه به علت بن مینگ نیان ناسازگار شده اما میتواند سود متولدین سال سگ از پروژه های انرژی حرارتی یا سرمایه گذاری های فرهنگی را بیشتر کند.
متولدین سال سگ دوست دارند در کارها از استراتژی های خود استفاده کنند.اگر شما متولد سال سگ هستید در کارتان شجاع باشید و حتی گاهی ریسک کنید ، اگر در جایی رئیس یا مدیر هستید ، فکر نکنید که توانایی انجام کارهای بزرگ را ندارید و فقط کارهای خود را با احتیاط انجام دهید.

متولدین سال سگ و مشاغل در سال سگ
متولدین سال سگ بلند پروازند. این امر در سال سگ بیشتر به چشم می آید.اما باید بدانید پیشرفت برای شما آسان نیست.بنابراین بیشتر مطالعه داشته باشید تا بتوانید موفقیت های بیشتری کسب نمایید.به افرادی که متولد این سال هستند و در تجارت و کسب و کار نیز میباشند توصیه میشود تمرکز خود را بر کارهایی مانند پروژه های املاک و مستغلات، کارهای فنی ، پروژه های انرژی حرارتی یا پروژه های تحقیقاتی و فرهنگی قرار دهند.این کارها میتواند منفعت و سود زیادی نسیب آنها کند.شما در سال نشان زودیاک سگ هستید به همین دلیل به متولدین سال سگ توصیه میشود برای رها شدن از بدشانسی ، پیاده روی آرامش بخش در پارکها انجام دهند.

عشق در سال سگ و متولدین سال سگ
متولدین سال سگ سعی میکنند در این سال روابط عاطفی خود را محکم تر کنند.نتیجه ممکن است ایده آل نباشد اما اگر با اعتماد به نفس پیش قدم شوید ممکن است به موفقیت برسید.

مردان متولد سال سگ:اگرچه برای شما پیش بینی نمیشود که در این سال یک زندگی عاشقانه داشته باشید.اما این مطلب دلیل بر این نمیشود که شما زندگی عاشقانه نخواهید داشت، فقط ممکن است کمی طول بکشد.
زنان متولد سال سگ: زندگی عاشقانه شما احتمالا پیشرفتی نخواهد داشت، غرور و ایده آل گرایی شما که از خصوصیات زنان متولدین این سال است میتواند دلیل این موضوع باشد.قدم زدن در اطراف یک دریاچه یا پارکها شاید به شما کمک کند.

بیشتر بخوانید: ویژگی ها و خصوصیات متولدین سال سگ

وضعیت سلامتی متولدین سال سگ در سال سگ
سال خوبی از نظر سلامتی برای متولدین سال سگ پیش بینی نمیشود زیرا این سال ، سال زودیاک سگ است.شما باید بیشتر مواظب جسم خود و همچنین سیستم تنفسیتان باشید. متولدین سال سگ به دلیل شخصیت رادیکالی که دارند ممکن است با دیگران درگیر شوند.بنابراین متولدین سال سگ باید افکار و اخلاق بد را از خود دور کنند و با قدم زدن در پارکها و مناطق ساحلی به آرامش برسند.

سال سگ ، سال پر فراز و نشیب برای متولدین سال سگ
با توجه به طالع بینی چینی زمانی که نماد سال افراد با نماد سالی که در آن قرار دارند یکی میشود ستاره ی تای سوی ناسازگار میشود و سال پر فراز و نشیبی برای متولدین سال سگ پیش بینی میشود.بنابراین متولدین سال سگ باید جوانب احتیاط را در تمام بخش های زندگی خود رعایت کنند.

ترجمه:مجله ی اینترنتی قو

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “طالع بینی سال سگ برای متولدین سال سگ”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *