---------------------- ---------------------

طرح ابتدایی نقاشی رنگ روغن توسط مداد قسمت اول

چه مقدار از طرح اولیه نقاشی باید توسط مداد کشیده شود؟

در نقاشی هیچ چیز قطعی نیست و شما میتوانید برای نقاشی رتنگ روغن طرح اولیه را با مداد بر روی بوم بکشید.هرچند اکثر هنرمندان برای نقاشی طرح اولیه از مداد استفاده نمیکنند و ترجیح میدهند از یک قلم مو و رنگ مایع استفاده کنند.
شما میتوانید به مقدار دلخواه جزئیات طرح اولیه را بکشید اما ما فکر میکنیم بهتر است که جزئیات کمتری را در طرح اولیه بکشید.

زمانی که شروع به رنگ آمیزی بوم کنید خواهید دید که طرح اولیه کمتر و کمتر دیده میشود و تلاش برای حفظ طرح اولیه باعث ایجاد زحمت برای شما میشود.طرح اولیه تنها نقطه شروع است؛ چند دستورالعمل برای ترکیب کلی که به زودی در زیر رنگ ناپدید می شوند. شما به مدت طولانی به آن نیاز ندارید، زیرا رنگ ها یی که استفاده میکنید، تبدیل به دستورالعمل هایی برای حرکت بعدی شما در نقاشی میشود.

طرحهای مقدماتی نقاشی

هانطور که در عکس میبینید من معمولا یک طرح کم روی بوم میکشم.من در مورد نقاشی فکر کرده م و آن را تجسم کرده ام و انگشتهایم آن را طراحی خواهد کرد. همانطور که طرح نهایی را طراحی خواهد کرد.
سپس یک مداد بر میدارم و طرحهای بسیاری را به طرح اضافه میکنم.من از مداد تیره استفاده کرده ام تا در عکس مشخص باشد.در زندگی واقعی شما نمیتوانید طرح مداد را ببنید.

حالا طرح کشیده شده است.سپس طرحهای اصلی با رنگها پوشیده خواهد شد.برای مثال دقیق تر شکل بعدی که ابتدا قسمتهای که باید آبی شود، با رنگ آبی رنگ آمیزی شده و سپس قسمتهای دیگر با رنگهای دیگر رنگ آمیزی شده است.

در نقاشی های دیگر اگر من از نقاشی خود یک تصویر ذهنی قوی داشته باشم میتوانم به جای مداد قسمت بندی را توسط رنگها انجام دهم و طرح کلی را با رنگها بکشم.

قسمت دوم:طرح ابتدایی نقاشی از طرح مداد به رنگ

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “طرح ابتدایی نقاشی رنگ روغن توسط مداد قسمت اول”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *