---------------------- ---------------------

عذرخواهی مجدد سامسونگ به خاطر گلکسی نوت ۷

زمانی که گلکسی نوت ۷ معرفی شد طرفداران بسیاری پیدا کرد، اما هیچ یک از این طرفداران نمیدانستند گوشی محبوب‌شان تا چند مدت دیگر به یکی از تلخ‌ترین خاطرات تاریخ کمپانی سامسونگ تبدیل می‌شود. به علت نقص فنی در بخش باتری، این فبلت در ابعاد گسترده با انفجار و آتش سوزی روبرو شد، در نتیجه سامسونگ طی یک فراخوان رسمی سعی کرد که این گوشی را از بازار جهانی جمع آوری و پس از بررسی دوباره آن را بازسازی و تحویل دهد. همچنین خریداران در صورت تمایل می‌توانستند پول خود را پس بگیرند یا گوشی خود را با گلکسی اس ۷ اج تعویض کنند.

عذرخواهی سامسونگ در مراسم معرفی گلکسی نوت ۸

پس از فراخوان اولیه،دوباره گوشی‌های رفرش شده به صاحبان تحویل داده و روانه بازار شدند، اما این گوشی‌ها هم متاسفانه دچار مشکل شدند و برای بار دوم فراخوان جمع آوری آن‌ها اعلام شد. البته طبق آمار منتشر شده، حدود یک میلیون نفر از کل دارندگان گلکسی نوت ۷ حاضر نشدند که گوشی خود را تحویل دهند یا تعویض نمایند. در نهایت مدتی قبل این گوشی با باتری جدیدتر و ظرفیت کمتر و با نام گلکسی نوت فن ادیشن که به اختصار Galaxy Note FE هم نامیده می‌شود، راهی بازار شد. این فاجعه منجر به عذرخواهی سامسونگ در مراتب مختلف شد که آخرین آن شب گذشته و پیش از معرفی نوت ۸ اتفاق افتاد.

شب گذشته و در مراسم رونمایی از گلکسی نوت ۸، سامسونگ مجددا به علت اتفاقات پیش آمده برای گلکسی نوت ۷ به طور رسمی از کاربران خود عذرخواهی کرد.

طرفداران سری گلکسی نوت از اهمیت خاصی نزد سامسونگ برخوردارند، شاید به همین علت کمپانی کره‌ای در مراسم رونمایی از گلکسی اس ۸ حرفی از عذرخواهی به میان نیاورد و آن را به مراسم معرفی نسل جدید گلکسی نوت موکول کرد. در نطق مدیر سامسونگ موبایل در مراسم شب گذشته او با اشاره به وفاداری طرفداران سری نوت و فاجعه پیش آمده برای گلکسی نوت ۷، در قدردانی از کاربران این جمله را به زبان آورد:

حتی هنگامی که ما شما را ناامید کردیم، شما همراهمان ماندید

مدیر عامل بخش موبایل سامسونگ، دی‌جی کوه، در ادامه حضورش روی صحنه به تکمیل جمله قبلی پرداخت و اظهار کرد که «هیچ‌ یک از ما هرگز اتفاقی را که سال قبل رخ داد فراموش نخواهیم کرد» و «نهایت خضوع و فروتنی» خود در مقابل وفاداری طرفداران گلکسی نوت به این برند را اعلام کرد.

او در تایید ادعای خود مبنی بر وفاداری طرفداران به برند گلکسی نوت، ویدیویی از یکی از کاربران یوتیوب منتشر کرد که با وجود تمامی هشدارها و فراخوان‌های سامسونگ برای جمع آوری گلکسی نوت ۷، می‌گفت حاضر به مرجوع کردن گوشی خود نیست. این یکی از ۱۰ ویدیویی بود که کاربران در یوتیوب بارگذاری کردند تا وفاداری خود به رده محصولات گلکسی نوت سامسونگ را نشان دهند.

 

منبع:سایت جی اس ام

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “عذرخواهی مجدد سامسونگ به خاطر گلکسی نوت ۷”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *