---------------------- ---------------------- ---------------------

عمل های زیبایی کریستیانو رونالدو

در حال حاضر رونالدو بعنوان یک فوتبالیست و مدل معروف تبلیغاتی مشغول به فعالیت است که از عمل های زیبایی نیز استفاده نموده است. کریس رونالدو در ۳۲ سالگی تفاوت بسیار زیادی دارد با آنچه که در ۱۹ سالگی بود یعنی زمانی که به منچستریونایتد پیوست.

کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو با نام پرتغالی: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro متولد ۵ فوریه ۱۹۸۵ که عموماً با نام کریستیانو رونالدو یا کریس رونالدو شناخته می‌شود، بازیکن فوتبال اهل کشور پرتغال است که در پست مهاجم برای رئال مادرید و تیم ملی پرتغال بازی می‌کند و توانسته بسیاری از رکوردهای تاریخ فوتبال جهان را جابه‌جا کند.

عکس کرستیانو رونلدو

در این مطلب از مجله قو تفاوت ظاهری مدنظر است.رونالدو درسال های اخیر رکورد پشت رکورد زد. افتخارات بی نظیری به دست آورد و تمامی افتخارات ممکن باشگاهی و ملی به غیر از فتح جام جهانی رابه دست آورد.پنج بار برنده توپ طلا شد و اکنون برترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان اروپاست.

بارها آقای گل لالیگا شد و با تیم ملی فوتبال کشورش نیز قهرمانی در یورو ۲۰۱۶ را جشن گرفت.درباره افتخارات, رکوردها و دستاوردهای فوتبالی این پرتغالی میتوان مدت زمان زیادی صحبت کرد.

و یا این که یک بحث تمام عیار راه انداخت که بالاخره رونالدو بهتر است یا مسی؟ ولی این جا اصلا افتخارات و توانایی های کریس مدنظر نیست.این جا به تغییر ظاهری او در مدت زمانی ۱۵ ساله میپردازیم, او چه شکلی بودو چه شکلی شد؟

دندانهای نامرتب کریس رونالدو

دندانهای نامرتب رونالدو
زیبایی دندانهای او در ۱۹ سالگی مثل این روزها نبود.دندان هایش را نگاه کنید. دندانهای بزرگ، زرد و به هم ریختهای داشت.اما رونالدو دیگر سوپراستار بود و تمامی شرکت های تبلیغاتی در جستجوی او.

پس تصمیمش را گرفت برای زیبایی بیشتر در تصاویر تبلیغاتی و محبوبیت بیشتر نزد هودارانش و تبدیل شدن به یک برند زیبا و خوش چهره دندان هایش را درست کند.او تا امروز بیش از ۲۵ هزار پوند صرف زیبا کردن دندان هایش کرده و انصافا هم چقدر خوب و مرتب شده اند.

عمل بینی کریس رونالدو

بوتاکس در صورت کریس
رونالدو هر چهار ماه یک ‌بار بوتاکس میکند.به عکس او در ۱۹ سالگی و عکس او در حال حاضر نگاه کنید.چقدر پیشانی اش شفاف و خوش فرم است. او سالیانه هشت هزار پوند صرف بوتاکس های خود میکند.

ریزش مو
رونالدو درسال ۲۰۱۳ متوجه شد که مو های جلوی سرش کم و کمتر می‌شوند.مگر می‌شود سوپراستاری که مدام در چشم است و تصویرش در تعداد زیادی از برندهای معروف بعنوان ابزار تبلیغاتی استفاده می‌شود کچل شود؟ نه ؛رونالدو این اجازه را نداد.پیدا کردن بهترین متخصصان کاشت مو برای او کاری نداشت.هزینه ها هم که مهم نبود.این شد که با چند جلسه ترمیم موی سر همه چیز تغییر کرد.

حالا اگر به خطوط موی جلوی سر او توجه کنید متوجه می‌شوید که پای کاشت مو در بین است.لابد سوالتان این است که چقدر صرف موهایش کرد؟بیشتر از ۱۱ هزار پوند.البته او هر چند وقت یک بار باید به کلینک کاشت مو برای ترمیم مراجعه نماید.

خط های دور لب و بینی ممنوع
رونالدو در جوانی ودر حالیکه هنوز جوش های دوران غرور جوانی را داشت دور بینی و لبانش خطوط مختلفی داشت.اما همین حالا این خطوط را می‌بینید؟ امکان ندارد البته از بین بردن این خطوط هر چند وقت یک بار نیاز به مراجعه به کلینیک زیبایی دارد.سالیانه شش هزار پوند نیز صرف از بین بردن این خطوط مزاحم و سمج می‌شود.

جراحی های زیبایی کریس رونالدو

از بین بردن چین و چروک پیشانی
یک یدیگر از مشکلات پیشانی او چین هایش بودند.او این مشکل را هم با چند صد پوند حل کرد.در ادامه پی بردن به تفاوت های متعدد چهره رونالدو با دورانی که پسر جوانی بود به بینی خوش فرمش می‌رسیم.این بینی از ابتدا به این اندازه خوش فرم نبود.رونالدو عمل جراحی بسیار ظریفی روی نوک بینی خود انجام داده و آنرا کوچکتر کرده است.

چیزی که شاید بنظر نیاید اما با کمی دقت میتوان به اسانی به آن پی برد،خوب نگاه کنید.گفته می‌شود شش هزار پوند صرف این عمل شده است.

منبع: پارس ناز

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “عمل های زیبایی کریستیانو رونالدو”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *