---------------------- ---------------------

عکسهای جدید هازال کایا همراه بیوگرافی

هازال کایا، hazal kaya بازیگر نقش فریحا در یک خانواده مرفع در شهر غازی عینتاب ترکیه در ۱۰ اکتبر ۱۹۹۰ متولد شد. او در دبیرستان ایتالیایی در استانبول درس خواند و در سال ۲۰۰۹ مدرک فارغ التحصیلی خود را دریافت کرد. وی هم اکنون در استانبول درس می خواند. پدر و مادرش هر دو وکیل هستند و زمانی که او هفت ساله بود از هم جدا شدند. هازال به عنوان یک کودک هفت ساله که ویولن و باله می آموخت به دنیای هنر وارد شد. کایا همچنین عاشق رقص تانگو است و دوست دارد مهارت هایش را افزایش دهد. او به جز ترکی استانبولی به زبانهای انگلیسی و ایتالیایی مسلط است و در حال یادگیری زبان چهارمش ، آلمانی ، است.

عکس هازال کایا

عکس کودکی هازال کایا

قد هازال کایا ۱ متر و ۶۰ سانتیمتر است و وزن او ۴۸ کیلوگرم میباشد.
رنگ چشمان هازال سبز و رنگ موی طبیعی او قهوه ای است.

عکس جدید hazal kaya

بازیگر نقش فریحا

هازال کایا اولین نقش مهم خود را در سریال گنجو ایفا کرد و بعد از آن در سال ۲۰۰۸ در سریال عشق ممنوع در نقش نیهال زیاگل ظاهر شد. وی بخش عمده ی محبوبیت خود را مدیون بازی در سریال بسیار موفق اسمش را فریحا گذاشتم (به ترکی استانبولی: Adını Feriha Koydum) می باشد. او در این سریال که در سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ از شبکه ی شو تی وی پخش میشد , نقش دختری فقیر به نام فریحا را بازی می کرد که به مشهور ترین و ثروتمند ترین پسر در دانشگاه علاقه‌مند میشود.در این مجموعه نقش مقابل او را چاعاتای اولوسوی بازی میکرد. هازال به جز مجموعه های تلویزیونی در فیلم ها و تبلیغات مختلفی ایفای نقش نموده و جوایز بسیاری را از آن خود ساخته است.

هازال کایا بازیگر سریال فریحا

هازال کایا پس از دو سال عدم حضور در تلویزیون، در سال ۲۰۱۷ با سریال داستان ما (به ترکی استانبولی: Bizim Hikaye) که برگرفته از مجموعه ی تلویزیونی بی شرم است , بار دیگر به تلویزیون بازگشت. هازال دراین سریال در مقابل بوراک دنیز ستاره ی سریال عشق حرف حالیش نمیشه به ایفای نقش می پردازد.

بازیگر نقش اصلی سریال فریحا

فیلهایی که هازال کایا در آنها ایفای نقش اصلی را بر عهده داشته عبارتند از: ماه که بزرگ میشه نمیتونم بخوابم، این آخرین بار باشه، اعتراض دارم، قلب های شکسته بانک، گنجو، اسمش را فریحا گذاشتم، عشق، مارال و داستان ما.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “عکسهای جدید هازال کایا همراه بیوگرافی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *