---------------------- ---------------------

عکسها و بیوگرافی مصطفی زمانی

مصطفی زمانی متولد ۳۰ خرداد ۱۳۶۱ در گیلان بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی می‌باشد. او با سریال ۴۵ بخشی یوسف پیامبر به تلویزیون ایران معرفی شد و به شهرت رسید.

عکس جدید مصطفی زمانی

بازیگر نقش فرهاد در سریال شهرزاد

مصطفی زمانی ساکن فریدون‌کنار، مازندران در ۳۰ خرداد سال ۱۳۶۱ در گیلان به دنیا آمد. پدر وی مازندرانی و مادرش گیلانی است. او دارای ۳ برادر و ۱ خواهر می‌باشد و خود فرزند سوم خانواده است. او تا هفت سالگی در استان گیلان زندگی می کرد و از هفت سالگی به بعد در شهرستان فریدون‌کنار بزرگ شد.

بیوگرافی مصطفی زمانی

تصاویر مصطفی زمانی

از سال ۱۳۸۵ وارد تلویزیون و سینما شد و با سریال یوسف پیامبر شناخته شد.فرج‌الله سلحشور در میان کاندیداهای زیاد برای نقش یوسف، او را انتخاب کرد.
“مصطفی زمانی” هم ‌اکنون در تهران زندگی می‌کند و مجرد است.

بهترین عکسهای مصطفی زمانی

عکس مصطفی زمانی جدید

تعبیر مصطفی زمانی از عشق

همه ما می‌خواهیم وقتی کسی را دوست داریم راحت این را به او بگوییم ولی شاید می‌ترسیم که با گفتن آن، همه چیز خراب شود. تمام آدم‌ها دوست دارند عاشق شوند و حتی گاهی دل ‌شان تنگ عاشقی می‌شود، اما عاشق شدن به نوعی رسوایی نیاز دارد که شاید شجاعت پذیرفتن آن را نداشته باشیم. می‌دانستم که می‌توانم عاشق خوبی باشم، اما بعد از سال‌ها تمرین متوجه شدم که فقط در برابر دوربین می‌توان واقعیت را رو کرد و در زندگی روزمره نمی‌توان درست عاشق بود، بنابراین عشقم را درست خرج نکردم. من هم در اوج جوانی بوده‌ام و نمی‌توان گفت نیاز به عشق نداشته‌ام اما رابطه‌ای عاشقانه شبیه آنچه برای “فرهاد” اتفاق می‌افتد را نداشته‌ام.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “عکسها و بیوگرافی مصطفی زمانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *