---------------------- ---------------------- ---------------------

عکس گلکسی اس 9 پلاس خبر از طراحی متفاوت لبه خمیده نمایشگر می دهد

بر اساس تصاویری که امروز از ظاهر شماتیک کارخانه ای موبایل گلکسی اس ۹ پلاس سامسونگ انتشار یافت به نظر می رسد حاشیه های این موبایل نسبت به گلگسی اس ۸ پلاس تغییراتی کرده که در نتیجه آن در دست گرفتن آن راحت تر از نسل پیشین شده است.

در این تصاویر که توسط افشاگر مشهور «استیو هِمِرستوفِر» (که با نام «onleaks» شناخته می شود) منتشر شده، گلگسی اس ۹ بیش از اینکه شبیه به گلکسی اس ۸ به نظر برسد، به تلفن های هوشمند جدید میان رده گلکسی A8 شباهت دارد. در گلکسی اس ۹ پلاس شیب منحنی لبه های نمایشگر کاهش یافته ولی در عوض عرض این قسمت افزایش پیدا کرده است.

این تغییرات موجب شده گلکسی اس ۹ پلاس احتمالاً به زیبایی گلکسی اس ۸ پلاس به نظر نرسد، اما از سوی دیگر به دست گرفتن آن در دست راحت تر از قبل باشد. در این صورت احتمال لمس سهوی لبه های نمایشگر نیز کاهش خواهد یافت. همچنین انتظار می رود سازگاری نمایشگر با محافظ های صفحه بهبود پیدا کند. به عبارت دیگر احتمالاً محافظ ها به گونه بهتری روی شیشه نمایشگر قرار گیرند و کمتر حباب های هوا زیر آنها جمع شود.

طراحی گلکسی اس ۹ پلاس

همچنین ایوان بلس افشاگر معروف چند روز پیش تصاویری از اجزای پشتی این دو تلفن هوشمند را منتشر کرد که خبر از دوربین اصلی تکی گلکسی اس ۹ و دوربین دوگانه گلکسی اس ۹ پلاس می داد. به نظر می رسد بر خلاف گلکسی اس ۸ که به علت جای نامناسب حسگر اثر انگشت کاربران را به دردسر انداخته بود، این بار قرار است این حسگر در فاصله مناسبی از دوربین تعبیه شود تا به این ترتیب امکان لمس اشتباه دوربین کاهش یابد.

گوشی های گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس قرار است در ۶ اسفند ماه توسط سامسونگ رونمایی شوند. بر پایه گفته های یک مقام رسمی این کمپانی که نخواسته نامش فاش شود، سری موبایل های گلکسی اس ۹ بیش از اینکه بر طراحی جدید تمرکز داشته باشند، بر راحتی کاربران متمرکز هستند.

منبع:دیجیاتو

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “عکس گلکسی اس ۹ پلاس خبر از طراحی متفاوت لبه خمیده نمایشگر می دهد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *