---------------------- ---------------------

فورد اف 150 اس وی تی رپتور در سال 2020

به نظر میرسد کمپانی فورد قصد احیای نشان معروف و مخصوص تیم خودروسازی خود(SVT) را دارد و اولین خودروی این نشان باید یک خودروی رپتور بیرون جاده ای باشد.این یک نسخه با عملکرد عالی در جاده از نسل فعلی خواهد بود که در مقایسه با مدلهای استاندارد دیگر تغییرات زیادی کرده است.

این خودرو با ویژگی های بسیار در شاسی خودرو از جمله سیستم فنربندی(suspension) جدید آمد.همچنین نمای بصری این خودرو با تغییراتی همراه بود.در نهایت یک موتور توربوی قدرتمند با ۴۵۰ اسب بخار قدرت و ۶ سیلندر در این خودرو به کار رفته است.
سال آینده اخبار بیشتری از نسخه ی جدید این خودرو منتشر خواهد شد.علاوه بر تغییرات بصری و تغییرات در شاسی Ford F-150 SVT Raptor ممکن است دارای یک موتور جدید نیز باشد.

طراحی خارجی خودرو ۲۰۲۰ Ford F-150 SVT Raptor

کمپانی فورد از نظر ظاهری چند پیشرفت را ارائه خواهد داد.هرچند شکل اصلی خودرو حفظ شده است اما تغییرات ظاهری کوچکی مشاهده میشود که کمپانی فورد سعی دارد تا با این تغییرات چهره ی اسپورت تری به خودرو بدهد.با این حال به نظر میرسد تغییرات اساسی در شاسی خودرو اعمال شود.

نمای خارجی فورد وانت ۲۰۲۰

۲۰۲۰ Ford F-150 SVT Raptor با یک سیستم کشش جدید خواهد امد که باعث ارتقاء کارکرد خارج جاده ای خودرو میشود.این سیستم پیشرفته برای زمینهای ناهموار تهیه شده که در هر وضعیت قابلیت کشش عالی را خواهد داشت.این سیستم میتواند همه چیز را کنترل کند از ترمز و ارسال قدرت، تا ترمز هر چرخ به صورت جداگانه در صورت نیاز.همچنین باید شاهد چند رنگ جدید پیشنهادی برای این خودرو باشیم.

طراحی داخلی فورد اف ۱۵۰ اس وی تی رپتور ۲۰۲۰

طراحی این خودرو ظاهری آشنا خواهد داشت.طراحی کابین پایه تغییری نخواهد کرد.هرچند با تغییرات جزئی و جالبی همراه خواهد بود.در ابتدا باید اشاره کنیم که این وانت جدید با صندلی های جدید برند ریکارو خواهد آمد.همچنین، ما انتظار داریم که رنگ آمیزی و طراحی های داخل کابین ویژه باشد.و در نهایت ما باید شاهد یک لیست منحصر به فرد از ویژگی های استاندارد باشیم.

نمای داخلی فورد وانت ۲۰۲۰

موتور فورد اف ۱۵۰ اس وی تی رپتور ۲۰۲۰

تا کنون، تمام مدل های SVT از موتور ۸ سیلندر استفاده کرده اند و ما معتقدیم که SVT 2020 مانند آنها نخواهد بود.رپتور کنونی از یک موتور ۳٫۵ لیتری V6 با قدرت فوق العاده بهره می برد که قدرت فوق العاده ی ۴۵۰ اسب بخار را عرضه می کند.

به هر حال رقابت نیز وجود دارد.گزارش ها حکایت از این دارد که شورلت سلورادو و رم ۱۵۰۰ هر دو در نسخه ی جدید با موتور ۸ سیلندر معرفی خواهند شد.هر دو وانت به طور قابل توجه ای قدرت بیشتری نسبت به رپتور دارند،به همین دلیل فورد در پی پاسخ مناسب برای خودروی جدید است.به احتمال زیاد این پاسخ در قالب یک موتور ۸ سیلندر خواهد بود.
برخی گزارش ها نیز اشاره به این دارد که کمپانی فورد از موتور ۵٫۲ لیتری کایوت استفاده خواهد کرد که قدرت فوق العاده ی ۵۲۶ اسب بخار را ارائه میدهد.

تاریخ عرضه به بازار و قیمت ۲۰۲۰ Ford F-150 SVT Raptor
وانت جدید فورد سال آینده وارد بازار خواهد شد اما تاریخ دقیقی اعلام نشده است.قیمت این خودرو چیزی در حدود ۶۰ هزار دلار اعلام شده است.
منبع:spectatecars.com
ترجمه:تیم مجله ی قو

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فورد اف ۱۵۰ اس وی تی رپتور در سال ۲۰۲۰”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *