---------------------- ---------------------- ---------------------

اضافه شدن نمایش وضعیت فعالیت دوستان به اینستاگرام

کاربران اپلیکیشن های اندروید و iOS در اینستاگرام به ‌زودی شاهد اضافه شدن قابلیت جدیدی به این شبکه اجتماعی خواهند بود که از طریق آن می‌توانند وضعیت فعالیت دوستانشان را ببینند.

البته، این قابلیت هنوز به ‌صورت رسمی معرفی نشده است و تمامی کاربران آن را در اپلیکیشن خود ندارند، اما هم‌اکنون بر اساس گزارش‌ها عده‌ای از کاربران به‌صورت آزمایشی آن را در اپلیکیشن خود می‌بینند.

این قابلیت به‌صورت پیش‌فرض در تنظیمات اپلیکیشن اینستاگرام فعال است و کاربران برای استفاده از آن می‌توانند به بخش دایرکت اینستاگرام رفته و وضعیت فعالیت دوستانشان را در قسمت پایین نام آن‌ها ببینند. وضعیت فعالیت برای کسانی که آن‌ها را دنبال می‌کنید یا پیش‌تر به آن‌ها پیام دادید قابل‌ مشاهده است. این وضعیت فعالیت، در حقیقت زمانی است که کاربر برای آخرین بار در اینستاگرام فعال بوده و درصورتی‌که هم‌اکنون در حال مرور اینستاگرام باشد نیز وضعیت او با عبارت “فعال” به نمایش درمی‌آید.

البته، همانند اکثر اپلیکیشن های فعال در حوزه شبکه‌های اجتماعی، در اینستاگرام نیز به حریم خصوصی و حفظ اطلاعات افراد توجه می‌شود و کاربر می‌تواند قابلیت نمایش وضعیت فعالیت و حضورش در اینستاگرام را غیرفعال کند. پس از غیرفعال شدن این قابلیت، وضعیت فعالیت کاربر به دیگران نمایش داده نمی‌شود و او نیز نمی‌تواند وضعیت فعالیت کاربران دیگر را ببیند.

انتظار می‌رود که این قابلیت به‌زودی از حالت آزمایشی خارج‌ شده و به‌صورت عمومی در اختیار تمامی کاربران قرار بگیرد.

روش غیرفعال سازی نمایش وضعیت فعالیت در اینستاگرام

منبع:مایکروتل

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اضافه شدن نمایش وضعیت فعالیت دوستان به اینستاگرام”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *