---------------------- ---------------------

قتل همسر در تصادف ساختگی

سردار عبدالرضا ناظری، در مورد این حادثه گفت: در پی وقوع یک فقره تصادف فوتی در شهرستان ورامین و اطلاع ماموران از این که راننده خودرو همسر فردی که در این اتفاق کشته شده بود است، بررسی بیشتر موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شرق استان تهران قرار گرفت.

او ادامه داد: ماموران در بررسی های بیشتر و در گفتگو با خانواده مقتول متوجه این شدند راننده خودرو که پس از وقوع تصادف از صحنه حادثه متواری شده همسر زن کشته شده بود و از مدتی قبل به دلیل اختلافات خانوادگی با هم مشکلاتی داشته اندد.

دستگیری همسر قاتل

فرمانده انتظامی شرق استان تهران اضهار داشت: ماموران اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی و فنی توانستند متهم را شناسایی و دستگیر کنند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: متهم که پس از دستگیری در ابتدا منکرعمدی بودن تصادف شد بعد از مشاهده اسناد و مدارک موجود لب به اعتراف گشود و به قتل همسرش اعتراف کرد.

سردار ناظری افزود : متهم معترف شد روز حادثه پس از دیدن همسرش در خیابان و تعقیب وی در موقعیتی مناسب در حالی که مقتول قصد عبور از خیابان را داشته با خودرو وی را زیر گرفته و به سرعت از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران در پایان خاطر نشان کرد: از آنجا که متهم با قصد و نیت قبلی اقدام به قتل کرده بود با صدور قرار بازداشت موقت و با حکم قضایی به اتهام قتل عمدی روانه زندان شد.

منبع:بولتن خبری

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “قتل همسر در تصادف ساختگی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ صحیح را وارد نمایید(از اعداد انگلیسی استفاده کنید) *